17 Şubat Salim Kafa İzmir At Yarışı Tahminleri(TUTTU)Salim Kafa İzmir At Yarışı Tahminleri


Değerli dostlar merhaba, öncelikle herkese keyifli bir pazar günü diliyorum.En fazla ilgi duyduğum yabancı yarışlar Woodbine ve Gulfstream programları için zaman zaman kişisel hesabımdan paylaşımlar yapıyorum.Cuma gecesi için de birinde 5. ayak plase banko diğerinde son ayak banko ile 32 ve 38 TL'lik 2 ayrı oyun paylaştım. 2 banko da geldi ve misli bulacağımız oyundan 2x155=310 TL ile teselli bulduk. Cunartesi ise yine kişisel hesabımdan yaptığım paylaşımda IŞKINAT'ın kafa atı olduğu 45 TL lik şablonla Adana'yı maiden koşudaki bankomuzla bulduk ama gerisini patlatamadık.İstanbul programında ise sihirlikantarma'da yayınlanan oyunumda 10 ganyanlı Honey Rider'ı 3. at ve ağır favori Always Perfect'in olduğu koşuda Blanchard'ı kafa atı olarak önerdim ancak başarı sağlayamadık. Önceki gün ise 5'te kaldığımız oyunda 41.50 ganyanlı Tek Dadaş'ı şablonumda 2. sırada sizlere önermiştim.Sonuçta bir yorumcu olarak özellikle cazip atlar konusunda sizlerin dikkatini çekmeye çalışarak faydalı olmaya çalışıyorum.Ancak gönül ister ki her gün bulalım ve günün sonunda dostlarımızın tutmuş kuponları uçuşsun biz de mutlu olalım. Başka bir dileğim, beklentim ve mutluluğum yoktur bunu bilin isterim.İzmir programıyla ilgili detaylara geçmeden önce şunu belirteyim ki çok ön planda olacağını düşündüğüm formda isimler GRAY TAIL ve KIZILHAN'ın kazanması normal sonuç olabilir herkes için. Ancak ben bunlardan birinin geçilebileceği ihtimali üzerine bir kurgu deneyeceğim ve geniş şablında görece daha denk rakiplerinin olduğunu düşündüğüm Kızılhan'ın yanına rakip arayacağım. Sizler her zaman söylediğim gibi öncelikle kendi hislerinize kulak veriniz.Sevgi ve Selamlarımla

salimkafa

POMALINKısa mesafeli yarışlarında hepimizin bildiği üzere bazı aksaklıklar ile bazı koşularda kazanamamış olsa da uzun mesafeli son koşusunda (hata açıklarını kapatabileceği bir mesafe olmasını da dikkate alarak) sizlere banko önermiştim ve 11 boy farkla kazanmıştı.Pomalin Kalite bir isim ve potansiyeli var, son yarışının üzerine 2 hafta da dinlenmiş olan safkan bugün yine aynı binicisiyle 2 KG sıklet düşerek koşuya katılacak.

Açıkçası bu defa derecesini de geliştirerek yine kazanacığını düşünüyor ve güne banko ile başlamayı tercih ediyorum.

GRAY TAIL

Yarışlarına göz attığımızda 1200'ü 1,14 içinde, 1500'ü iki kez 1,34 içinde ve 1400'ü 1,27 içinde bu grup için çok iyi derecelerle koşmuş olan GRAY TAIL 5 koşusunda 4 farklı ilde de kendini ispatlamış bir isim.

Bugünkü koşuya kayıtlı safkanlar içinde kendisine rakip olacak bir ismi ben şahsi fikrim olarak göremiyorum. Bugün ikinci bankom GRAY TAIL olacaktır.

KIZILHAN

Kariyerinde ilk kez 3 yarış üstüste kazanan safkan son koşusundaki performansı ve inatçı yarış karakteriyle bugünkü rakipleri yanında şüphesiz günün en güvenilir isimlerinden biri belki de ilki olacaktır.

Ben bugünkü kurgumda sizlerle ekonomik oyunlar için alternatif tek olarak önereceğim.NOT; Sizlerin reklamlar konusunda gösterdiği hassasiyet sayesinde ücretsiz hizmet vermeye devam eden siteniz Sihirli Kantarma'yı gerek paylaşım yaparak gerek de engelleyici kullanmayarak desteklediğiniz için teşekkür ederim.


İZMİR NORMAL

POMALİN (2)
3,2,11,8,10,9,4
1,2,5,3,4
GRAY TAIL (1)
KIZILHAN (1)
2,10,1,7,12,13,4

İZMİR ÖZEL

POMALİN (2)
3,2,11,8,10,9,4
1,2,5,3,4
GRAY TAIL (1)
1,2,4,3
2,10,1,7,12,13,4


2 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.