15 Şubat Salim Kafa İzmir At Yarışı Tahminleri
Salim Kafa İzmir At Yarışı Tahminleri

Değerli dostlar merhaba,

İzmir Programının özellikle bazı koşularda 1-2  safkan arasına sıkışmış olması nedeniyle düşük ikramiyede dahi tercih hatalarına sebep olabileceğini düşünüyorum.

Bu sebeple program dahilinde cazip bir banko ile plaselerle de birşeyler çıkarabilmemizi ümit ederek kısa notlarla da olsa bir paylaşım yapmak istedim.

Sevgi ve Selamlarımla
salimkafa

Günün ilk ayağını, kalite olarak üstün safkanlar olsa da kilo farklarının koşulları dengeleyeceği bir yarış olduğunu düşünerek sürprize müsait bir koşu olarak görmekteyim.

Son işlerini beğendiğim Death Racer'a uygun sıkleti ve cazip bir başlangıca imza atabileceği görüşüyle ilk sırayı veriyorum.

Günün ikinci ayağında çok uygun grupta 800'ü 56 içindeki son çalışmasını da dikkate alarak özlediği birinciliğe ulaşabileceği görüşündeyim. Alternatif tek olarak değerlendirilebilecek bir isimdir Savaş Atı.

Üçüncü ayak da biraz karışık gözüküyor ancak yeri olan arkadaşlar kurgularını cazipleştirmek adına, kısa işlerini çok beğendiğim Birikim'e bir çizik atabilirler.

Dördüncü ayakta Patroniçe bu grubu geçecek kaliteye sahip ancak uzayan mesafelerde kum pistteki yarışlarına baktığımda acaba demiyor değilim. Bugün için alternatif tek olarak değerlendirip, geniş oyunda bir önceki koşusunda banko önerdiğim My Sultan'ı da sigorta niyetine tutacağım.

Beşinci ayak ise yine karışık gözüken bir koşu olsa da 61 kg ile son yarışında 2000 mesafede 2.10 derece içinde kazandıktan sonra 51 gün ara verip idmanlardaki dereceleri ile formunu koruyan MISS TUDOR'u banko olarak değerlendireceğim.

Altıncı ayakta ön plana çıkan 1-2 atla da bu koşu geçilebilir ve başka koşulara ekleme yapılabilir fakat takip atlarım olması nedeniyle ben tüm safkanları değerlendireceğim.

NOT; Sitemize desteklerini esirgemeyen yarış sever dostlara teşekkür ederim. Bol şans.. İZMİR EKONOMİK

9,2,6,3,5,7,1
SAVAŞ ATI (2)
3,1,5,2,6
PATRONİÇE (3)
MISS TUDOR (3)
3,7,6,5,4,2

İZMİR NORMAL

9,2,6,3,5,7,1
2,1
3,1,5,2,6,4,7
3,2
MISS TUDOR (3)
3,7,6,5,4,2

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.