12 Şubat Salim Kafa Adana At Yarışı Tahminleri
Salim Kafa Adana At Yarışı Tahminleri

Sevgili dostlarım herkese merhaba,

Dün Bursa Programında sizlere iyi birşeyler sunmak için uğraştım.

Kafada 30 ganyanlı Övünçcan'ı 3. sırada önerdim 2. oldu, Acoustic Cover'ı yorumlarımda ilk sırada, Ağabatur'u yorumlarımda ilk sırada önerdim. Tabelada Dokuzağaç'ı yorumumda değerlendirdim. Alternatif tekim Lexington Fire ve bankom My Sultan da kazandı, Nasıl bulamadık bu kolay oyunu ben de anlamadım inanın.

Bugün için Adana'yı seçtim, umarım sizlere fayda sağlayabilirim. Tek dileğim budur.

Sevgi ve Selamlarımla
salimkafa

MERCANGÖZLÜM

Bu at içerden koşmayı sevmiyor rakibi sağına almayı seviyor ancak son yarışında startla karışan koşuda sonunculuğa düşmesiyle Mustafa Kemal Kumbasar kardeşimiz biraz da haklı olarak içeri aldı belki yarışı kısaltmak için.

Fakat içerden çıkamadı, son metrelerde Rosemary nin aksiyonuyla da sıkışan safkan dışa alınmasıyla birlikte adeta kimlik değiştirse de geç oldu.

Bu defa bence ideal mesafeye çıkıyor ve binicisi de safkanı tanıyor. Son 400 de dışarıya alabilecek şekilde yarış içinde pozisyon almasını öneriyor ve bunu bekliyorum. Bu koşuda benim kanaatim Mercangözlüm'ün artık zamanı geldiği yönündedir. Banko olarak değerlendiriyorum.

BEYAZ ADAM

Henüz 4 koşu görmüş olmasına karşın bu tip seviyeler için inandığım kalitesine handikapörler de inanmış olacak ki grubun en yüksek handikap puanını almış.

Ara sonrası sert Handikap 15 gruptaki 7. liğine toto olarak takılmadan 57 kg ile Neşvan'ı geçmiş olan BEYAZ ADAM çok beğendiğim son sprintiyle uygun grupta Banko olarak değerlendireceğim isim olacaktır.

Ben inanmıyorum rakip kim olur diyen veya diğer oyunlar için önerimi soran dostlar için sırasıyla SETİ, TASARIMCI, KIZGINAKREP ve GÖKÇE EFE değerlendirilebilir.

10:45 Günün ilk ayağında 4-KISMETKIZ şablona eklenmiştir. NOT; Sizler için her türlü zorluğa karşı ücretsiz şekilde paylaşım ve tahminlerimizi, devamlılık adına sağlamamız için  tek isteğimiz, reklam engelleyici kullanmayıp desteklerinizi esirgememeniz.. Teşekkürler Bol şans..


ADANA TEK ŞABLON

7,3,10,8,2,9,6,4
MERCANGÖZLÜM (7)
3,1,2,5,4,6
5,6,1,4,3,2
1,3,5
BEYAZ ADAM (10)

1 yorum:

  1. COK BAŞARILISINIZ TAHMINLERİNİZDE , SANSIZLIK 5 TE KALDIK . HERZAMAN YANINIZDAYIZ. DEVAM ...

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.