11 Şubat Nalkapon Şanlıurfa At Yarışı TahminleriNALKAPON ŞANLIURFA AT YARIŞI TAHMİNLERİ
Nasılsın yeğenim, iyi misin? Hatırla yeğenim ne oldu? Sana verdiğim son müthiş Urfa kurgumda üç atta verdiğim bombam Yıldızhan resital yapmıştı. Bugün onu görünce hemen bültenimi alıp üstün altılı bilgimle beraber, Urfa bültenlerinde kullandığım mayın dedektörlerimi devreye soktum. Dürbün Necdet'le gizli bir görüşme yapıp top secret bilgileri aldım. Telefonu açtığında ona tek bir şey söyledim: Dördüncü ayak tüyolarını kendine saklamanı istemem söz konusu olabilir. 

Bir anda şoka uğrayıp dökülmeye başladı: Dayım ilk ayakta Ayşegül çıktığı gibi bitirmeye çalışacak. Ama Hışman yeğenin de Green Violette'ye özel binmiş. Kendi atları olduğunu unutma. Dün Adana kendi atlarıyla resital yaptı. İsa Akyavuz jokey olsun da artık başka hipodromlarda at binsin diye ona kazanacak atları veriyorlar. O yüzden sen Kaktee'yi de yaz. İkinci ayakta yine Hışman yeğeninin bindiği Ahçik'i mutlaka yaz. Aldığım istihbarata göre iki tane kendi atlarına binmek istememiş. O kadar yolu boşuna mı geldim. Bana kazanacak atları getirin demiş. Like Water fişek gibi hazır diyorlar. Sen onun 3-4 ay koşmadığına bakma. Müthiş orjinli Uyuz Kız'ı da yazmayı unutma. Üçüncü ayakta seyisler heyecanlı. Humbara'nın kesin kazanacağını biliyorlar. İkili üçlü kuponlarını çoktan hazırladılar. Dördüncü ayakta sen ne diyorsan o Dayım. Beşinci ayakta dürbünümü alıp galobunu izlediğim Eğlence Güzeli resital peşinde, haberin ola. Ekürilerle Dusty Lady de benden gelsin. Sen işini bilirsin. Son ayakta Karakeçi Ağası sana özel bankom Dayım. Ellerinden öperim, şansın bol ola. 

Dürbün Necdet'in 1.35 gaymelik müthiş özel kurgusunu senin için sınır çizgisiyle ayırdım yeğenim. Öteki taraftakiler de üstün altılı bilgimin mayın dedektörlerimle beraber bulduğu bombalar. Gözlerinden öperim. Şansın bol ola. Tıklamanı unutma.Nalkapon Şanlıurfa At Yarışı Tahminleri

2.6.5 // 7.9
1.10.15 // 12.14
1 HUMBARA // 8.11.7
7 YILDIZHAN BANKO 
5.4.6 // 2.14.13
3 KARA KEÇİ AĞASI // 4.2.8.1

1.35 TL // 150 TL

7 yorum:

  1. Nasıl milleti kuca aliyolar

    YanıtlaSil
  2. Ustayı oynayın bence bugün son oyunum 1 den 9 a kadar yazdım sonuncu atı getiriyolar adiler

    YanıtlaSil
  3. Urfa benim icin btimistir dayilar

    YanıtlaSil
  4. bravo sinirli kantarma 4 te 0 çektin kimse başaramaz emin ol

    YanıtlaSil
  5. Aklı olan Urfa oynamaz Milli Piyango idaresi gibi her yarış günü parayı tanidik biri götürüyor

    YanıtlaSil
  6. Satılık Urfa bukadar olmaz insanı yarıştan sogutuyorlar.

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.