11 Şubat Serkan Yaşar Bursa At Yarışı Tahminleri

SERKAN YAŞAR BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİİkinci olduğu günde koşunun bütün ağırlığını üstünde taşımasına rağmen hiç pes etmeyen ve de bugün aynı şekilde önde rahatsız edilmeden gitmesini umduğum Baba Sahakıran ilk atım olacak. Gruptaki iyi atlardan olup bir de Tolga Yıldız'ın tercih ederek bindiği Fırtına Toynok, yine aynı şekilde kaliteli olup son iki koşusunda kendine geldiğini gösteren Sur Şahini, birkaç yarıştır kötü koşsa da onun evvelinde Babaarif'e saldıran Karatepeli ve de son olarak bu gruplarda iyi koşacak gibi duran hafif kilolu Ustura kuponlara yazılabilir. 

Yarış gören ve de daha evvelinde iyi atlarla koşup kazanan bu defa bu yarışa daha hazır girecek olan Aquistic Cover ilk atım. İstanbul'da çok iyi hazırlıklar yapan, geçen sene burada koşan Little Bird'ü de geçen ve de epeydir unutulan Superstar Lady ile jokeyinin kötü binip kazanacakken ikinci olan Amazing Love ile bu ayağı geçeceğim. 

Üçüncü ayağı çok karışık bulsam da küçük kuponların iki atla atlanabileceğine inandım. Great Attack her zamanki gibi çok süratli şekilde kaçacak ve sonlara doğru da Village Hoof sprintini atarak onu yakalamaya çalışacak. Eğer buradaki atlardan Ağa Batur da kaçmayı isterse, o zaman kuvvetli sprintiyle Turgay Başkan da devreye girer. İlk senaryomun daha akla yatkın olduğunu söyleyebilirim. Bu sebepten az at yazmak isteyenlere Great Attack ile Village Hoof yeter gibi. 

Dördüncü ayakta Bedwulf'la Gold Foot'un birbirlerine nefes bile aldırmayacaklarını düşündüğüm bir yarış olacak gibi. Bu da Malerba ve de Lexington Fire'ın çok işine gelecek. Malerba Adana'dan geldi. Üstü üstüne sert rakipler arasındaki yarışlarının onu çok yorduğunu düşünüyorum. Ben bu ay 600 metrede, ıslak pistte 24 - 36 çok rahat ve de 1200 metrede 23 -1.01 - 1.14 rahat yaparak hazırlanan Lexington Fire'ı banko yazacağım. 

Bana kalırsa üçüncü ayaktaki atlarla denk olan Ilıca Bey, İtibarlı ve de Di Force üçlüsü bu ayakta kuponların garantileri durumundalar. Buraya yazacağım öbür atlar takibimde olup birkaç yarış daha verdiğim safkanlar. Sürpriz gelirse, onlardan gelecektir. 

Son ayakta Signora sonuna kadar kaçacak, geriden Güzelkaya kuvvetli gelecektir. My Sultan kazandığı gün tüm yarış boyunca kaçması bir yana güçlü de atlarla koşmuştu. 6 gün sonra aynı şekilde koşabileceğinden emin değilim. Bu sebepten eküriler bende ilk planda çıkıyor. Bir de bu ayakta şimdi 55 handikaplı olsa da zamanında iyi atları geçen ve de jokeyi Halil Ketme'yle 1200 metrede 28 - 1.09 - 1.24 çalışarak yapan Hira küçük kuponlara tavsiyem olacak.

Bizi reklamlar konusunda engelleyici kullanmayıp destekleyenlere teşekkür ediyorum. Artık ben de Twitter'dayım. ADRESİM Beni takip ederseniz, sevinirim. Herkese bol şans diliyorum.


Serkan Yaşar Bursa At Yarışı Tahminleri

Not: Yorumlarımda Ağabatur tuttuğumu yazmama rağmen numarasını 4 olarak yazmışım. Herkesten özür dilerim.

5.2.3.4.6
5.9.1
1.2 // 4.5
4 LEXINGTON FIRE BANKO
2.3.1 // 6.7.5
6.8.7 // 2.5.8

18.9 TL // 126 TL 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.