10 Şubat Salim Kafa Adana At Yarışı TahminleriSalim Kafa Adana At Yarışı Tahminleri

Sevgili dostlarım öncelikle herkese mutlu pazarlar...

Fındıkkıran ve Al Andakar tekleriyle İzmir'de kupon tutarını zor kurtarıp, Turap ve Bordeaux tekleri ile yine kuponu zor geri almış bir dostunuz olarak müsadeniz olursa Adana programında risk alarak şartları biraz zorlamak niyetindeyim.

Herkesin aile meclisinden muhabbetin, sağlık, huzur ve bereketin eksik olmadığı nice haftasonları dileyerek fikirlerimi paylaşma sürecine geçiyorum.

Sevgi ve Saygılarımla
salimkafa

FARA FERN

Bir önceki koşusunda araya rağmen güvenerek sizlere yorumlu kafa atı olarak önermiştim.

Yarış boyunca teşviklerle adeta zorla mücadele içindeymiş izlenimi vermesine karşın son 200 de etkili aksiyonlarıyla neredeyse 2. liği kurtaracaktı.

Gezinti niteliğindeki çok rahat son işindeki derecelere aldanıp bir hata yapmamak için yorumladığım Fara Fern'i artan formu, uzayan mesafeyi de dikkat alarak ekonomik oyunlar ve risk almayı seven dostlar için alternatif tek olarak öneriyorum.

ALICIKUŞ

Açıkçası koştuğu mesafelere ve yaptığı derecelere baktığımda bu grup için çok önde değerlendirdiğim bir isim ALICIKUŞ...

Koşudaki tek kısrak olması bir dezavantaj olarak değerlendirilebilir ancak kısrak babası Sergen olan ve Ayabakan'ın kızı olması, 52 kg gibi çok uygun bir sıklet ile piste çıkacak olmasını da dikkate alarak önceliği kendisine veriyor ve çalışmalarında çok rahat tutulan ALICIKUŞ'u banko olarak değerlendiyorum.NOT; Reklam engelleyici kullanmayıp, destek konusunda duyarlı davranan yarış sever dostlara teşekkür ederim.


ADANA EKONOMİK

FARA FERN (4)
8,3,9,1,5,6,11
ALICIKUŞ (7)
1,2
2,3
4,3,1,9,6,7,2

ADANA ÖZEL

4,1,2,3,5,8
8,3,9,1,5,6,11
ALICIKUŞ (7)
1,2
2,3
4,3,1,9,6,7,2

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.