10 Şubat Serkan Yaşar İzmir At Yarışı Tahminleri

SERKAN YAŞAR İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİSTRABON: Geçen sene iyi  yarışları olan Strabon beş aylık aradan sonra üç yarış koşarak artık kendine geldi. Bugünkü rakipleri de öyle zorlu atlardan oluşmuyor. Orta sınıf bir grup ve daha evvelinde karşılaştığı atların kalitesiyle boy ölçüşemezler. İlk ayakta sürpriz olacaksa, bunu Strabon yapacaktır. 


DOYOUN HEARTED: Son yarışlarını çok beğendiğim Doyoun Hearted, Akgün Reis kazandığı gün ondan 7 kilo fazlası vardı bugüne baktığımızdaysa kilo kiloya olduklarını görebiliyoruz. Bu kez iki yarış önce yaptığı gibi starttan çıkar çıkmaz liderliği alıp son düzlüğe de biraz sermayeyle çıkarsa koşunun kazananı olabileceği bir grupla yarışıyor. 

CELALBABA: Son yarışının önceki iki koşusuyla alakası olmayan Celal Baba, bana kalırsa, bugün Ahmet Çelik'in elinin boş dönmesinin önüne geçebilecek tek at. Önde giden Steel Claw'ı kazandığı koşuda yaptığı gibi yakından takip ederse, düzlük üstünde ondan sıyrılıp kazanan olur. 

EGEBERK: Bursa'da ağır kilolar altında hazırlanan ve çok da iyi dereceler yapan Egeberk, bugün önde Demirturbo'yla Arslanturbo giderken hemen arkalarında bekleyip viraj dönülürken de liderliği alacaktır. Bu metrelerden sonra pes etmeyen Demirturbo'nun ataklarına ve de geriden gelecek Memduhağa'yla Mezithaber'in sprintine de karşılık vererek kazanacaktır. 

EMEKYEMEZ: Bugün tam da yarışta ön tarafta kendi halinde bir tempoyla koşabilecek olan Emekyemez uzunda ne kadar iyi olduğunu son kazandığı koşuyla bize gösterdi. O gün zaten bu mesafelerde çok iyi olacağını düşündüğüm Emekyemez bankomdu. 

SU GAZELİ: Sevdiğim atlardan biri olan Vakurkız'la ana baba bir kardeş olan Su Gazeli de tıpkı onun gibi uzuncu bir kısrak. Kilosu ağır ama uzunda geçtiği atlar da bu gruptan daha iyi. Ayrıca eküri avantajı da var. Orta mesafeden uzun mesafeye çıktığı bu yarışta, koşuyu hızlandıracak atların varlığında ve de uygun da rakipler için de ilk atım olacak. 

Siteye destek olmak amacıyla engelleyicileri kapatarak uygun reklamların çıkmasına müsaade eden ve de kendisine uygun gördüklerini site üzerinden değerlendirenlere teşekkür ederim. Şansınız bol olsun.

Bugün itibariyle Twitter kullanmaktayım: ADRESİM


Serkan Yaşar İzmir At Yarışı Tahminleri 

5.6.2.1.3.7.8.4
2.5 // 3.6
2 CELAL BABA // 4.5
3 EGEBERK BANKO
2.4
3.8.4 // 1.10

6.72 TL // 67.2 TL 

3 yorum:

  1. Memduhağa yı bağlasan yine de öne çıkar..gerilerden gelemez..Su Gazeli ise bu kiloyla ilk 3 e girsin 1 ay ag oynamam...

    YanıtlaSil
  2. Onur bey süpriz yapabilir bugün

    YanıtlaSil
  3. bravo serkan..sensinnnn..!

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.