09 Şubat Salim Kafa Adana At Yarışı Tahminleri (TUTTU)Değerli dostlarım merhabalar,

Bu haftasonu hem yarışsever hem de yetiştiriciliğimiz adına görüşlerimi detaylandırdığım PRESSING ile ilgili bir makale hazırladım. Sihirlikantarma platformunda paylaştığım bu makaleyi haftasonu vaktiniz olursa okumanızı ve paylaşmanızı rica ediyorum. 

Herkese keyifli bir haftasonu ve bol şanslar diliyorum.

Sevgi ve Selamlarımla
salimkafa

TURAP

Grubun kalite ismi Turap için şartların oldukça uygun olduğu bir grup olduğu görüşümü belirtmek isterim.

Pist ve mesafede en iyi derecenin de sahibi olan Turap, son koşularında sert rakiplere direnememiş olabilir.

Bugün açıkçası gerek yarışları, gerek koşacağı rakipler gerek idman pistindeki 1000'i 1.03 içindeki çalışmasını dikkate alarak kendisinin beyaz bayrak ayna yarışı yapmasını bekliyor vs programda en güvendiğim ismi banko olarak değerlendiriyorum.

BORDEAUX

Son yarışında daha iddalı rakipler yanında favori olarak önermiş olduğun Bordeaux bugün artan tecrübesi, son koşularındaki bu grup için yeterli gördüğüm yarış dereceleri, 800'ü 50 saniye içindeki son işiyle birlikte rakiplerini geride bırakacağını düşündüğüm isimdir. Tek olarak öneriyorum.

Yarış içinde bir aksilik olması durumunda son yarışında yine yorumlu olarak kafada önerdiğim, çalışmalarını çok beğendiğim Pelinsu'yu geniş şablonda rakibi olarak değerlendireceğim.

NOT; Sitemizin devamlılığı ve yayın hayatına devam edebilmesi için reklam engelleyici kullanmayıp, tıklamalar konusunda duyarlı davranan yarış sever dostlara teşekkür ederim.


ADANA 

4,1,5,7,8
11,4,2,6,1,7
TURAP (1)
4,1,3
3,5,8,1,4
BORDEAUX (3) // 8

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.