09 Şubat Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

NALKAPON İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ 


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün burnuma tevziye kokuları geliyor haberin ola. Bugün Veliefendi'nin pimini ilk ayaktan çekmem mümkün. Beşlisi de cebini şişirir sakın unutma. 

Bugün sabah uyandım. İstanbul bültenine bakmamıştım. İnzivam devam ediyordu anlayacağın. Kahvaltıda 250 gram peynir, iki domates, 100 gram siyah zeytin, 50 gram tereyağı, 50 gram bal yanında iki baş soğan bir de üç tane salatalığı mideye indirdikten sonra yorgunluk kahvemi yudumlarken telefonuma gizli bir arama geldi. Arayan Süpürgeci Sülo kod adlı seyis yeğenimdi. Bana sondan geriye kimlerin kazanacağını saydı. İlk ayağa geldiğinde yutkundu. Derin nefes aldı. Dayım dedi beni affet. İlk ayak için kimsenin ağzını bıçak açmıyor. Kimin geleceğini kimse bilmiyor. Seyirler perişan parasını olan hepsini yazıyor. Olmayan da beşli dolduruyor. Ona hemen telefonu kapatıp yarım saat sonra beni aramasını söyledim. Bakkala gidip bültenimi aldım. Cam kenarındaki koltuğuma oturduktan sonra gözlüğümü takıp leblebi tabağımla köpüklü kahvemi önüme çektim. İlk ayağı çözmem üç dakikamı aldı haberin ola. Sülo yeğenimi arayıp bankomu söyledim. Sevinçten havaya uçtu. Bu kadar kısa zamanda çözmem de onu şok etti. Dayı gelir mi? dedi. Ona tek bir cevap verdim: Bankolarımın sorgulanması hoşuma gitmiyor bu böyle biline. 

Kahveye geldiğimde Çaykur Rıza çayı yeni demlemişti. Kaynanan seviyor Dayım, dedi. Önüme bisküvi ikramıyla demli çayımı koydu. Tam o sırada Büllük Adnan, Çarkıfelek Kemal bir de Yancı Hikmet'i kahvenin önünden geçerken görmüş olmam mümkün. Her ne kadar moralim bozulmuş olsa da bunu onlara belli etmediğim, ayak ayak üstüne atıp keyif çatar gibi yaptığım söylentileri doğrudur. Duyduğuma göre Çarkıfelek Kemalin torunu sünnet olacakmış. Büllük Adnan da sünnetçi olduğundan aralarından su sızmıyormuş. Onlara karşı müthiş bir planım olması mümkün. Benden haber bekle. 

Yeğen bugün üstün altılı bilgimle, derin istihbaratımı kullanıp sana müthiş bir kurgu hazırladım. Sana düşen ganyana gidip yatırdıktan sonra müsveddeyi yok etmek. Ortaklarımızın çoğalmasını istemeyiz değil mi? Tıklamanı unutma. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 


Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri 

10 CARUSO BANKO
5.4.3.9.1.10
7.9
8.1.5.2.6.9
1.3.5 // 7.2
5.3.2.8.6.9

60.72 TL // 151.2 TL 


4 yorum:

  1. Nalkupon sen biran önce emekliye ayrıl tahmin yazma! milletide yakma tjk yami çalışıyorsun napiyorsun belli değil ayıptır bu paylaştığın kuponlari kendin oynuyonmu acaba ayda 3 4 bin TL verip!

    YanıtlaSil
  2. Milletle kafa yapmaktan vazgeç artık

    YanıtlaSil
  3. böyle kuponmu olur nalkapon

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.