08 Şubat Ahmet Oğuz Kocaeli At Yarışı TahminleriAHMET OĞUZ KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Dikkatinizi çektiyse, çok sık tahmin paylaşmıyorum. Emek verebildiğim, sizi yanıltmayacağıma inandığım ve güvendiğim düşüncelerimi mümkün mertebe sizlere ulaştırmaya gayret ediyorum. Paylaştığım son iki tahmin olan 1 Şubat Kocaeli (374 TL) ve 6 Şubat İstanbul (345 TL) tuttu. Şimdiye kadar sizinle toplamda 11 defa tahmin paylaşımında bulundum. Arada kaçırdıklarımız da oldu ama öylesine ikramiye vermiyorlar. Amacımız doğru bilgi paylaşımıyla sizin kazanmanıza azami seviyede faydalı olmak. İnşallah, daha büyük ikramiyeleri de birlikte paylaşacağız. 

                     
1. Ayak: Genelde olduğu gibi altılı ganyana zor bir koşu ile başlıyoruz. Benim burada ilk şansı vereceğim isim son yarışını üst grupta koşup haliyle varlık gösteremeyen fakat kendisi için istediği grubu bulan ve sonlarda çok etkili gelerek rakiplerine hakim olmasını beklediğim Kafkaslı temsilcisi Nizip Fırtınası olacak. Bir yarış önce stili rakiplerine rağmen çok iyi bir koşu yapan Karaibo bir solukta bitirmeye çalışacak.Son yarışını çok beğendiğim iyi sprint atabilen Cabbarreis, tırnağının ucuna getirilen Kılıçsoy, siklet avantajını iyi değerlendirmesini beklediğim Fehiman, doksan iki günlük arası bulunsa da hazırlıkları tatminkar Atlas Çiçeği ve son olarak da bu gruplarda her zaman söz sahibi olabilecek Uçanbilgin yazarak ilk ayağı geçebiliriz.

2. Ayak: Geldik bana göre agfnin en yüksek oynanma oranı olacak ayağa; tabi ki haklı olarak sekiz numaralı Sarıbeyza koştuğu üst gruptaki çok iyi olan ikinciliği ve ekürisiyle beraber günün kalesi olacak ve küçük ölçekli kuponlar için alternatif bankomdur. Ben yüksek ikramiye hedeflediğim için yanına rakiplerini yazacağım bütçenize göre değerlendirebilirsiniz. Rakipleri şablonumda bulunmaktadır.

3. Ayak: Son uzun koşusunu adeta kenter yaparcasına kazanan ve orta mesafelerde de gayet başarılı yarışları bulunan Kızım Azra uyum içerisindeki jokeyi ile alternatif bankomdur. Koştuğu beş yarışının üçünü kazanıp ikisinde ise ikincilik çıkaran Madam Alya performansı ile göz okşuyor bariyer dibinden yapacağı ataklarıyla favorinin gölgesi olacaktır. Koşuyu bir solukta bitirmeye çalışacak olan Ateşgeçirmez ise bu ayağın sigortası olacaktır.

4. Ayak: Koşuya katılan dört safkandan üç tanesi numara aldığı zaman başarılı koşan isimler. Bana göre bir starttan çıkan Rasimbey bir anda öne düşecek ve sert temposuyla beyaz bayrak ayna yapmaya en yakın gördüğüm isim olduğu için net favorimdir. Üç kaçak atın yanında ise sabırlı bir bekleme ile virajdan sonra ataklarına hız verecek olan Obrada favoriye zorlu anlar yaşatabilir. Bu ayağı iki isimle geçebiliriz.

5. Ayak: Uzuna çıktığında adeta sınıf değiştiren ve son iki koşusunu gayet tatminkar kazanan Energin günün en sağlam bankosur. Aprantisi Danyel Kaya'nın yapması gereken grubu fazlaca kaçırmadan bariyer dibinden gelerek sonlarda yapacağı uzun düzlük sprintiyle gruba hakim olmak.

6. Ayak: Etkili ahır bakımı olan Sevdaluk aradan sonra gördüğü üç yarışla kondisyon açığını kapatmış görünüyor. Son yarışını çok beğendiğim bu safkanı alternatif banko olarak sizlere öneriyorum. Bu ismin eksik koşması halinde karışacak olan bu koşuda son yarışında aksilik yaşayan Green Castle, iyi bir sprinter olan Rich Cat, kalitesiyle Refferance, grubun en iyi derecesine sahip olan ve galopları tatminkar Fight For Honor, bir solukta bitirmeye çalışacak olan Mutineer, iyi bir yarış beklediğim Cool Bullet, son yarışları her ne kadar Adana'da olsa da pisti iyi tanıyan Ceasar blok halinde ayrımsız olarak yazılmalıdır.

EDİTÖR: Ücretsiz siteniz Sihirli Kantarma'yı reklamlar konusunda duyarlı davranıp engelleyici uygulamalar kullanmayarak ve size uygun reklamların gösterimine izin vererek desteklemek çok kolay. Böylelikle ilginizi çekenleri değerlendirebilirsiniz. Teşekkür ediyor, bol şans diliyoruz.Ahmet Oğuz Kocaeli At Yarışı Tahminleri 

ÇATI KUPON


6.7.4.8.10.2.3
8 SARIBEYZA 
2 KIZIMAZRA 
4.3
1 ENERGİN

9 SEVDALUK

GENİŞ KUPON

6.7.4.8.10.2.3
8.6.10.12.4
2.4.3
4.3
1 ENERGİN BANKO
9.2.3.6.13.1.5.4

117,60 TL

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.