07 Şubat Yiğit Can Şanlıurfa At Yarışı TahminleriYiğit Can Şanlıurfa At Yarışı Tahminleri

Bugün Şanlıurfa programına ilk tahminim olacak. Deneme sürecinde İnşallah başarılı olur ve bana verilen bu şansı iyi değerlendirip sizlere de bir faydam olursa ne mutlu bana. Doğu koşularında yorumlarımı sadece bankom ve olursa alternatif teklerimin üzerine yapacağım. Hepimiz biliyoruz ki bir önceki yarışını kazanan atların çoğu diğer yarışında çok tutarsız görüntü ortaya koyuyor. Benimle beraber herkese şimdiden bol şans diliyorum. 

AFRAİKAANDER Kaizbert temsilcilerinin Şanlıurfa kumunda bugüne kadar çok iyi sonuçlar aldığını pek söyleyemeyiz. Safkan iki yarışa katılıp bir üst gurup diyebileceğimiz isimlerle mücadelesi koşu öncesinde yeterliydi. Kazandığı koşularında olduğu gibi rakiplerinden daha aceleci davranıp, öne düşerek startla beraber aldığı liderliği sonuna kadar koruyacak Afrikaaander bankomdur. 

İPEKÇİHAN kısa mesafede çok kolay şekilde rakiplerine üstünlük kuran safkanın uzu  mesafe deneyimide var. Bu pistgte bir koşu kazandı, Diyarbakır'da ikincilik elde etti. Aprantisi hata yapmazsa yine birinciliğe çok yakın duruyor. Rakip olarak önerdiğim Şubathan zaman zaman ters sonuçlar çıkartabiliyor. Uzun mesafe tecrübesi de diğer rakiplerine oranla bir hayli fazla. Formda aprantisiyle kuponlarda yer verilmelidir. 

Yedili plase ayağında son yarışını beğendiğim ve bugün en azından ikili den düşmeyeceğini düşündüğüm 8-NEHİRBEY'i palse ve bahis oyunlarında değerlendibilirsiniz.


NORMAL ŞABLONUM


4-1-7-9-2
2-6-4-11
7-2-4
1-AFRİKAANDER
3-5
16-11-6-1-9-3-15

33.6 TL 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

4-1-7-9-2
2-6-4-11-13-10
7-2-5-4-9-8
1-AFRİKAANDER
3-5
16-11-6-1-9-3-15

126 TL 

2 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.