07 Şubat Turn To İzmir At Yarışı Tahminleri



Turn To İzmir At Yarışı Tahminleri


İzmirde güzel bir yarış gününde seyir keyfi yüksek yarışlar izleyeceğiz
Bol Şanslar Diliyorum
Altılı ganyanın başlangıç ayağında koşulacak 3 yaş ingiliz'lere ait Ş-4 dişi grubunda DENİZ YILDIZI ve formda GIALLO RAGAZZA'nın süratlendireceği yarış ikisi arasında gözükse de benim favorim ilk koşusunda eşgalli görüntüsüyle bizzat izlediğim LUSSO MILAN olacak çalışmalarını Çetin Ok idaresinde ciddi yapan Safkan Anneden STROMBOLI ve STAR RUBY gibi kaliteli isimlerle kardeştir süratli gidecek yarışta doğru yerde sürate uyumlu takip ederse çok şanslı olduğunu düşünüyorum, sprinter isimler CALLIENTE ve son koşularını ölçü almadığım TURKNUR yazarak bu ayağı geçebiliriz, dişi grupları sürprize müsait olduğu için risk almayıp hepsi diyebiliriz.

Altılının üçüncü ayağında Ş-4 yamaklara ait 1900 mesafeli yarışta Kuyumciyan ekürisinin güvendiği, KAFADAR aprantisi Halil Gün idaresinde defalarca kazanmış olmasıyla uygun grupta çok ön plana çıkıyor misli kuponlar tek oynayabilir, ezeli rakibi ÜNAL AMCA ve GOBEN rakip yazmak isteyenlere önereceğim isimlerdir

Dördüncü ayakta 4 yukarı arapların KV-8 uzun mesafeli yarışında, 2015 yılından beri Açık yarış koşan YILMABAŞAR uzun zaman sonra kısa vade yarışa iştirak edecek, iyi anlaştığı Halis Karataş idaresinde kazanmaya koşacak, Galobunu İngiliz temposu şeklinde 39,5 / 26,3 rahat yaparak koşuyu istediğini gösterdi.

Beşinci ayakta 4 yukarı İngiliz Ş3 1600 metreli yarışta MY ROYAL SUN çok önde gözüküyor. Galobunda 1:04 / 24,5 rahat derecesi ile formunu koruyan Safkan Başarılı aprantisi Alperen Oluk idaresinde başarılı koşacaktır, küçük kuponlar için tek önerebileceğim bir isim olacak, burada süpriz arayanlar formda ALAÇATI AĞASI ve tempoyu yakın takip edecek SUHARRY yazarak rahat bir koşu izlebilirler.

Altılı ganyanın son ayağına geldiğimizde 4 yukarı İngiliz H16 sürat yarışında gözüm TAŞKESEN harici bir yere takılmadı, 2 koşu önce KavacıkBey'i kazanırken 60 kg ile 3 boyla üçüncü kaldı. Son koşusunda My Royal Sun kazanırken Death Racer dan 2 kilo fazla olmasına rağmen burun farkıyla dördüncü kaldı yani aksiyon onda olsa ikinci bitirecekti, son galobunu 1:03:6 / 25:6 rahat yaparak formunu koruduğunu gösterdi, zor kazanan bir Safkan olduğunu kabul ediyorum bugün için grup çok uygun, birde yarış hayatının ilk koşusunu beraber kazandığı Akın Sözen biniyor, her koşulda benim Bankomdur.

NORMAL ALTILIM

7,2,1,4,5
1,10,2,4,5,7
5,1,4
4-YILMABAŞAR
2-MY ROYAL SUN
4-TAŞKESEN

6.4 TL


ALTILIM

7,2,1,4,5,3,6
1,10,2,4,5,7,3,6,9,8
5,1,4
4-YILMABAŞAR
2,4,5
4-TAŞKESEN

43.5 TL


1 yorum:

  1. Üçüncü koşuda protestonun kabul edilmeyişi çok ayıp yazık oluyor yarışseverlere.Hakem heyeti nasıl bakıyor yazıklar olsun.

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.