07 Şubat Serkan Yaşar İzmir At Yarışı TahminleriSERKAN YAŞAR İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ 

İki gün önce Adana'da üç tekim kazanırken dün de Bursa'da cazip durumdaki bankom Queen Of Proti uzak farkla kazandı. Ama zayıf geçtiğim ikinci ayakta önerdiğim iki attan biri olan Canımbabam ikinci ve de Çekirge dokuzuncu oldu. Kurgum çok iyiydi. Son ayak 10 atla bekliyecektik ancak hesap etmediğimiz bir ayaktan yattık. Sonuç olarak 33.6 TLlik şablonum beşte kaldı. Bundan böyle kurguyu daha doğru kurmaya gayret edeceğim. 

İPKİNHAN: İyi orjinli İpkinhan bugün yine Akın Sözen'le koşacak. Son yarışında çok iyi gelirken, jokeyinin bir türlü en dışa alamadığı safkan, sprint atacağı yer de kapanınca içerilere doğru yöneldi. O gün kazanan kadar iyi koşmuştu ama yaklaşık 100 metre kadar jokeyini uğraştırdı durdu. Bugün baktığımızda Akın Sözen kapalı gözlüğün çıkartılmasını istemiş olmalı çünkü bu takısından kurtulmuş. Bu yarışa ağır kilolarla iyi hazırlanan İpkinhan'ın kazanan olacağını düşünüyor ve de banko öneriyorum. 

KAFADAR: Çok iyi binen aprantisiyle koşacak olan Kafadar için son yarışında pistin o balçık gibi durumundan sebep istediği sprinti atamadığını düşünüyorum. Bu defa hava güzel, pist sulu değil, rakipler de o günkülere göre zayıf duruyor. Startta fazla kalmasından kormuyor olsam, banko yazacağım ama bu durum beni tedirgin ediyor. Daima beraber çalıştığı, kendisini çok yakından tanıyan aprantisiyle uygun da rakiplerin içinde misli oyunlarda tek olarak değerlendirilebilir. 

YILMABAŞAR: Bugünkü yarışta o kadar düşük tempo olacak ki aslında Yılmabaşar'ın hiç sevmediği bir gidişat ancak üstünde bütünleştiği jokey Halis Karataş var; atını tanıyor, ne yapması gerektiğini biliyor, nerede hızlanacağını kestirebiliyor. Kızılhan'ın bu kez yarışa gitmek yerine Ertemiz'e fedailik yapacağını düşünüyorum. Çünkü Halis Karataş onun yanına gelip ikili mücadelenin içine girmeyecektir. O da yarışı götürebildiği yere kadar götürüp geriden Ertemiz'in gelmesini bekleyecektir. Ama ben son iki yarışında eski formuna döndüğünü gösteren Yılmabaşar'ı küçük oyunum için tek yazacağım.

STRIKE HARD: Kalabalık koşuda aldığı liderliği alıp son metrelere kadar taşıdığı yarıştaki ikinciliğinden sonra 60 kilo ağırlık altında katıldığı yarışta yine düzlüğe kadar iyi geldi ama o gün kazanan Berbatov çok iyi durumdaydı. Bugün 50 kg gibi bomboş bir ağırlıkla koşacak olan Strike Hard için çıktığı gibi bitirebileceği rakipler var. Ayın 5inde yaptığı 600 metrelik 23 - 36 rahat sprinti de çok iyi olan safkan ilk sıradan yazılmalı. 

Bizim ve de sizin yani herkesin sitesi olan Sihirli Kantarma'ya destek olmak adına yapmanız gereken çok basit bir şey var: O da reklam engelleyici uygulamalarınızda Sihirli Kantarma'yı güvenli site olarak işaretlemek. Böylece sizin için en uygun reklam gösterimleri olacaktır. Biliyorsunuz ki bu site reklam tıklamalarından elde edilen gelirle ayakta duruyor. Hassas davranan herkese teşekkür ederim. Bol şans. 


Serkan Yaşar İzmir At Yarışı Tahminleri 

NORMAL // GENİŞ KUPON

2.1.6.7.4.5
2 İPKİNHAN BANKO
5.2 // 1.3
4.1
5.4.2.3
8.1.3.5.6

33.6 TL // 67.2 TL 

KÜÇÜK KUPON

2.1.6.7.4.5
2 İPKİNHAN
5 KAFADAR 
4 YILMABAŞAR
5.4.2.3
8.1.3


5.04 TL 

1 yorum:

  1. gitti guzelim kupon tekten fanatik 100 puan vermisti 10 numaraya :/

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.