05 Şubat Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri

NALKAPON KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Şu anda moralim çok bozuk. Sana verdiğim bütün oyunların beşte kalmasından bıktım. Artık canımın burnumda olması mümkün. Bugün müthiş bir çalışma yaptım. Üstün altılı bilgimi iki gün dinlendirip sonra fazla mesai yaptırdım. Kocaeli'deki yeğenim Karşıyakalı Cemo'yla istişare de yaptım. Her şey tastamam oldu. Artık şov zamanı. 

Dördüncü ayakta koşan Badarbunga bankom her ne kadar son yarışında burada koşan birkaç sütçü beygirine geçilse de aslında tam bir maratoncu olduğu, uzun mesafeyi gördüğünde yerinde duramadığı, bugün resital yapacağı söylentileri doğrudur. Sırf onun için Adana'dan gelen bütün teklifleri reddeden Harun Çanakçı apranti yeğenime güvenim tam. 

Bakıyorum da son ayakta Derdiyok bankom koşuyor. Geçen hafta beni arayan Süpürgeci Sülo kod adlı seyis yeğenim onun hakkında top secret bilgiler vermişti. Koştuğu gün banko yaz Dayı, geçilmesi mümkün değil, demişti. Ona itimadım sonsuz olsa da tevziye peşinde koştuğumdan yanına İkador bombamı yazmam mümkün. 

Haydi bakalım yeğenim şansın bol ola. Gözlerinden öperim, tıklamanı unutma. Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri

11.5.6.2.7.9.1.8
1.3.2 // 7.5
2.8.4 // 1.3.6
1 BADARBUNGA BANKO
6.5.2.4
5 DERDİ YOK // 6

20.16 TL // 134.4 TL 

3 yorum:

  1. selamlar. nalkapon bey sitenizi uzun zamandır takp eiyorum güzel yorum yapan arkadaslarınız mevcut. fakat sizin yorumlarınız cok kötü ve basarısız fayda sagladıgını düsünmüyorum.verdiğiniz atlarla ilgili hiçbir acıklama bile yok anlamsız yorumlarınız fikrimce..salim kafa kara kamcı ve gizli eküriyi daha basarılı buluyorum. sadece gizli eküri bazı durumlarda sadece orjine cok takılyo yani sadece orjını pedigrisi iyi diye öneriyo. oysaki performansı cok kötü olabiyo.

    YanıtlaSil
  2. Hay Allah razı olsun kardeşim uydurup uydurup sallıyor

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.