04 Şubat Gizli Eküri Bursa At Yarışı Tahminleri (Güncellendi)

GİZLİ EKÜRİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Son günlerde bankodan yana sıkıntı yaşıyorum. Diğer ayaklarda isabetli tahminler yapsam da banko olarak önerdiğim isimler ne yazık ki kötü performans sergiliyor. Bugün ise iki adet cazip bankom var. İkisine de güvenim tam. Şahsen ben Estigeçti'yi Montana'ya nazaran daha sağlam buluyor. Çünkü Montana biraz gidişat odaklı ancak Estigeçti güç ve potansiyel olarak grubun üstünde bir isim. Tek bankolu kupon yapmak isteyenler için tavsiyem Estigeçti olacak. Umarım bankodan yana şanssızlığımı kırarım ve güzel bir ikramiye ile günü kapatırız. 


MONTANA: Son startında sonlarını hiç beğenmediğim Yıldızhan Star'ı bugün ikinci planda değerlendireceğim. İstanbul'daki Kısa Vadeli 6 yarıştan silinerek burayı tercihleyen Montana son startında Katma Değer ve Candadaş arkası üçüncülük elde etmişti. Kariyerine Bursa'da başlayan ve daha önce bu pistte üç yarış kazanan Montana, mesafe seven bir isim olduğunu da göstermişti. Grup 1 Ankara Koşusu üçüncüsü olan başarılı safkan uzun zaman sonra ilk defa bu kadar denk rakipleri buldu. Bugün önde gidecek olan Behramkale'yi fazla kaçırmadan düzlüğe gelip sonrasında aldığı avansla koşuyu lehine çevirme ihtimalini çok yüksek görüyor ve günün ilk bankosu olarak öneriyorum.

ESTİGEÇTİ: Grup mücadelelerde daha sert rakipler arasında çok iyi yerlerde bitiren kısrak bu gruptan fazla bir at. Sene başında İstanbul'da start aldığı mücadelenin son 200 metresine dek iyi gelen ancak sonrasında binicisi tarafından rölantiye alınan safkan, ardından gerçekleştirmiş olduğu sprint ve galoplarla çok iyi duruma gelmiş görünüyor. Özellikle İstanbul sentetik pistinde 1000 metre - 26 // 1.08 rahat dereceli çalışması çok etkili olan Estigeçti'nin bugün usta pilotu ile fotoyu rakiplerinden önde geçmesini bekliyor ve günün ikinci bankosu olarak öneriyorum.

Değerli dostlar, sizden ricamız reklam engelleyici uygulamalar kullanmamanız. Bazı dostlarımızdan ''Bizde reklam çıkmıyor'' şeklinde şikayet alıyoruz. Bunun tek sebebi engelleyici uygulamalarınızda sitemizi ''güvenli site'' olarak işaretlememiş olmanız. Şu anda bu yazının altında bir reklam çıkması gerekiyor. Ya da telefondan giriyorsanız ekranın en üstünde de görebilirsiniz. Zaten bilgisayarlarda belirgin bir şekilde var. Eğer siz nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, lütfen, bizim için bir bilene danışıp engelleyici uygulamaları kaldırın. Sizlerin ilginizi çeken reklamlara yaptığınız tıklamalardan elde edilen bir gelir var ve bunun birçoğu da yine sizler için hazırlanan yeni site, uygulama gibi yatırımlardan kullanılıyor. Duyarlı davrananlara teşekkür ediyorum. 

Şansınız bol, bahtınız açık olsun.


Gizli Eküri Bursa At Yarışı Tahminleri

Bankomuz MONTANA çıkınca kurguda keskin bir değişikliğe gitmemiz gerekti. 14:04

YENİ KURGU

2.9.6
2.1.4.7.5.10.8.6
2.1.4.3
5 ESTİGEÇTİ BANKO
3.1.2.4
10.1.9.6


107.52 TL 

NORMAL KUPON

2.9.6
2.1.4.7.5.10.8.6
7 MONTANA KOŞMAZ
5 ESTİGEÇTİ BANKO
3.1.2.4
10.1.9.6

26.88 TL 

GENİŞ KUPON

2.9.6.7.5.3.4.1
2.1.4.7.5.10.8.6
7 MONTANA KOŞMAZ
5 ESTİGEÇTİ BANKO
3.1.2.4.6
10.1.9.6.3.4

134.4 TL 

2 yorum:

  1. 7 Montana koşmaz sayın abim 4 atletico olurmu

    YanıtlaSil
  2. Altılı şablonum 5/h/h/5/3/1,9,10 bol şanslar

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.