02 Şubat Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri1qa

NALKAPON İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ 


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün formumdayım, haberin ola. Senin için üstün altılı bilgimi derin istihbaratımla yoğurup hazırladığım son iki müthiş İstanbul kurgum da beşte kaldı. Bugün artık hedefe kilitlenmiş güdümlü füze gibiyim. Veli'nin ortasında infilak etmek üzereyim. Benim adım sürpriz, soyadım bomba bu böyle biline.Bakıyorum da İstanbul'da Ashera bankom koşuyor. Son yarışında bir gözüm taş konken ıstakasında bir gözüm televizyonda yarış izlerken son 50 metrede onun adını duydum ama daha ekranda yoktu. Sonra en dıştan zıpkın gibi geldi. Hemen ilk bulduğum müsveddeye adını yazıp ceketimin iç cebine sıvıştırdım. Bugün de Sülo yeğenim oluru verince gözüm kapalı banko yazdım. Süpürgeci Sülo kod adlı seyis yeğenim her ne kadar zaman zaman kafamı karıştırıp beni yanıltsa da, bazen müthiş  bankolar verdiği, bombaları infilak ettirdiği, yeğenlerimin yüzünü güldürdüğü söylentileri doğrudur. Dün bana yaptığı gizli aramada yine top secret bilgiler vermiş olması mümkün.


Bana ''Dayı nasılsın? Ellerinden öperim. Sağlığına duacıyım Dayı. Sen olmasan geceleri sırtım açıkta yatardım. Hipodromda herkes mükemmelliğini konuşuyor. Zaman zaman namını bilen bazı antrenörler beni dürümcüye götürüp midemi şişiriyor. Dayımıza söyle, bir emri olursa, buradayız diyor. Geçen gün ahırların arasında geçerken iki seyisin konuşmasını dinledim Dayım. İlk ayakta Damloş kazanır, oradan aldığımız parayla altımıza bir Murat 124 çeker, müziği son ses açıp İstiklal'deki dilberlere hava atarız, diyorlardı. Her ne kadar benim yerimi tespit edip ''Aman Dayı'ya söyleme, ganyandan, çifteden yolumuzu bulalım'' demiş olsalar da onları dinlemediğim, ilk fırsat sana bahsettiğim söylentileri doğrudur. Dördüncü ayakta Vancouver'le King Of Rock arasına iğne girmez Dayı, haberin ola. Son ayakta senin müthiş bankon Ashera'nın kazanacağını bilsem de birkaç bombamla tevziyeye uzanmanı sağlamaya çalışmam söz konusu olabilir.'' dedi.

Görüyorsun yeğenim, mükemmelliğimin sınırları yok. Kulağım delik, gücüm belli. Sana da ganyana gidip müthiş kurgumu oynadıktan sonra müsveddeyi yok etmek kalıyor. Ortaklarımızın çoğalmasını istemeyiz, değil mi? Müthiş kurgumu hortumladıktan sonra sitedeki yeğenlerimin cebini şişirmek için tıklamanı unutma. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri


4 DAMLOŞ BANKO
4.2.5.1.9.14.11
1.8.3.9
8.4 // 6
6.5.4.1.7.2
1 ASHERA // 2.3.14

47.08 TL // 141.12 TL 

2 yorum:

 1. 1 ayak 4.3.8.13.7.5.10
  2 ayak 4.3
  3 ayak 3.8
  4 ayak 1.4.6.8
  5 ayak 4.5.1.6
  6 ayak 1.6.3.2.14.7
  Bol sanlar

  YanıtlaSil
 2. 3,4.10/3,4.5/8.2.3.7/1.8.6.5/1.5/1.14.13.8.2.3

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.