02 Şubat Gizli Eküri Adana At Yarışı TahminleriGİZLİ EKÜRİ ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİGünün ilk ayağında son startında jokeyi inanmadığı için kaybettiğini düşündüğüm Great Masterson startında banko olarak değerlendirmeme rağmen beni yanıltan ancak bugün nefes açmış bir şekilde koşacak olan Aga Osman ve kolay kazandığı yarıştan sonra formunu devam ettirdiğini gösteren Sefirbey üçlüsünü ön planda tutuyorum. Bence bu üç safkan da bu grubun bir adım önündeler ve binicileri kusursuz binerse, içlerinden birinin kazanma şansı çok yüksek.

Günün ikinci ayağında uzayan mesafede göze çarpan ilk üç isim; Uçan Fil, Victor Wolves ve Pachinko. Üçü de kalite safkanlarla anneden kardeş; Victor Wolves - CoogerUçan Fil - Pershing ve Pachinko - Azaraks şeklinde bir anne kardeşliği mevcut. Ben üçü arasından da Victor Wolves'ı ön plana çıkarıyorum. Bu safkan Bursa'daki ilk koşusunda adapte olamamış ve sonrasında Adana'ya gelip önde liderlik mücadelesine tutuşup sonlarda tempo kaybederek üçüncü olmuştu. Bu kez öne düştüğünde rahatsız edecek bir isim olur mu emin değilim ancak geriden gelerek de yarış kazanabilecek yetenekte görünüyor. Bursa'da adapte olduktan sonra düzlükte düzgün aksiyonlarla fotoya uzanmıştı. Bu yüzden bu safkanı bugün favori olarak önereceğim.

Üst üste birinciliklerinin ardından İstanbul'da Babaarif'e az farkla geçilen Gökyüzü o günün ardından bir müddet geri alındı. Ki bence o yarışta bir sıkıntısı keşfedildi çünkü Babaarif'in bu kısrağı 1600 metreye kadar geçebileceğini sanmıyorum. Bugün ara sonrası ilk sınavı ancak hazırlıkları çok iyi. Son 15 günde iki uzun galop ve üç sprinti görünen kısrağın usta ellerde hazırlandığını da unutmamak lazım. Bugün starttan çıktığı gibi liderliği almasını ve foto finiş çizgisine dek hiçbir rakibine bırakmamasını bekliyorum. Günün bankosudur. 

Günün dördüncü ayağı Açık 2 mücadele olarak göze çarpıyor. Burada öne çıkacak olan isimler Berthold ve Ogey. Normalde Berthold'un tempo olarak Ogey'i yakalayabileceğine inanmıyorum. Son birlikteliklerinde Ogey geç çıkmış, yarışa hiç dahil olmamış ve düzlükte de koşuyu bırakmıştı. Bugün eğer sağlıklı bir çıkış yaparsa, önde kuracağı sert tempoyla sürpriz bir sonuca bile imza atabilir. Bu grupları geçebileceğini daha önceki koşularında göstermişti. Bir de bugün safkanı çok yakından tanıyan binicisi Halef Katı biniyor. Bu yüzden bugün kuponumda ilk işaretleyeceğim isim olacak.

Geçtiğimiz yıl Selkut gibi bir safkanı geçmeyi başaran Cömert Çocuk, Şanlıurfa'da bir yarış gösterildikten sonra Adana'nın yolunu tuttu. O gün Urfa'da galop niyetine bir yarış yaptığını düşünüyorum. Üstelik pisti de yadırgadığı belliydi. Bugün temponun çok yükselmeyeceğini düşündüğüm mücadelede şanslı olduğunu söyleyebiliriz. Süratli yapısıyla koşu içerisinde öne çıkan Pirsus kilo avantajını da elinde bulunduruyor ki üzerinde de bu tip atları seven bir usta var. Bugün önde çok sert bir tempo yapmadan düzlüğe sermayeli çıkabilirse, adını birincilik hanesine yazdırabilir. İlerleyen yaşına rağmen istikrarlı performansıyla dikkat çeken Kaçar Fevzi benim bu ayakta küçük kuponlar için önerebileceğim son isim.

Günün son ayağında start alan Maktayman çok iyi bir form yakaladı. Bugün rakipleriyle arasında bariz bir kilo farkı var ancak mesafenin kısalığıyla bu handikabı aşacağına inanıyorum. Bu koşuda süratli rakipleri de var fakat Maktayman 2-3 giderek de yarış kazanabilen bir isim. Ahmet Çelik tercihi ile koşacak olan safkan istediği zaman Mandelino'ya temposunu kabul ettirebiliyor ancak bu kez Özdemir Bey de var. Bu yüzden bugün önde Özdemir Bey ve Mandelino ikilisini bırakıp gerilerine yatacak ve düzlükte rakiplerinden kurtulup geriden gelenlere cevap vermeye çalışacaktır diye düşünüyorum. Ama isterse, her ikisine de temposunu kabul ettirebileceğinden şüphem yok. Fakat bu sonlarda enerji kaybı olarak geri dönecektir. Yani bence beyaz bayrak ayna yerine üçüncülükte kalarak koşuyu lehine çevirmeye çalışacaktır ki ben her iki senaryoda da yakaladığı formla şanslı olduğuna inanıyorum. Bu yüzden küçük kuponların bir diğer sığınma limanı olabilir.

Sitemiz reklam - kullanıcı odaklıdır ve ziyarette bulunan kullanıcıların yaptıkları tıklamalar doğrultusunda bir gelir elde etmektedir. Ancak girişlerin yüksekliğine rağmen bu ne yazık ki gelir olarak dönüş yapmıyor. Bunun sebebini ise reklamlarda virüs olduğu korkusuna ve dolayısıyla engelleyici uygulamalar kullanılmasına bağlıyoruz. Değerli dostlar siteniz Sihirli Kantarma sizlerin destekleriyle ayakta duran bir platform ve bizzat yarış severe ait. Lütfen, emeğe saygı çerçevesinde daha duyarlı olmaya özen gösterelim. Herkese teşekkür ediyor ve bol şans diliyorum.


Gizli Eküri Adana At Yarışı Tahminleri 

KÜÇÜK KUPON


1.8.2
7.6.
3 GÖKYÜZÜ BANKO
7.1.4.3
1.7.6
1 MAKTAYMAN 

11.52 TL

NORMAL // GENİŞ KUPON


1.8.2.5.3
7.6.5 // 9.2
3 GÖKYÜZÜ BANKO
7.1.4.3
1.7.6 // 4.3
1.5.3.4

50.4 TL // 140 TL 

3 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.