01 Şubat Ahmet Oğuz Kocaeli At Yarışı Tahminleri (TUTTU 374 TL )AHMET OĞUZ KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1. Ayak: Yarış hayatı boyunca on iki yarış koşup bunların sadece ikisinde tabeladan düşen Elfidam hemcinsleri arasında uygun kilosu ve etkili jokeyiyle katılacağı yarışta yakın gidip düzlükteki etkili bindirmeleri ile net kazanan olacaktır ve günün bankosudur.

2. Ayak: Her ne kadar sıkleti ağır görünse de uzundaki tecrübesiyle bir adım önde olan Hazelnut ilk şanslı isimdir. Sonlarda etkili gelebilen Horon Güzeli ve Duşo Moya ikilisi favorinin ayrımsız rakipleri olurlar. Kısa bir ara veren ve yeterli hazırlıkları bulunan Coral Rose ve son olarak da yarışın sürprizini yapmasını beklediğim kuvvetli orjiniyle My Valentına yazarak bu ayağı geçebiliriz.

3. Ayak: Yarış hayatının ilk koşusunda harika bir yarış yapıp sonlara kadar teslim olmayan Sofratepe fotoda son aksiyonla yarışı kaybetmişti.Bunun üzerine İstanbul sentetik pistte ikinci yarışına çıkıp düzlükte dışarı doğru açıldığı için istediği yarışı yapamadan kendi halinde tamamlamıştı. Bu kez artan tecrübesi ile uygun grubu yakalayan tay tempoları fazla abartmadan düzlüğe çıktığı takdirde geriden gelen tüm rakiplerine direnerek beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir ve sizlere alternatif tek olarak önerimdir. Yakın takibimde olan ve bir iyi bir kötü koşan Hakkak esasında eşgal olarak beğendigim bir yapıya sahip eğer aprantisiyle uyum sağlarsa kesinlikle iyi koşacaktır. Bessey ve son zamanların formada ismi Surkapı ile anadan kardeş olan Yurtyapan'dan sert jokeyiyle iyi yarış gelecektir. Startan sağlıklı çıktığı takdirde sonlarda sert gelecek Namzet ve son olarak da maidan yarışların başarılı jokeyi Furkan Yüksel ile koşuya katılacak Barutefe bu ayak için yeterli gördüğüm taylardır.

4. Ayak: Uzun yarışına hayran kaldığım Larvotto birinciliklerine bir yenisini daha ekleyebilir. Grubun kaliteli ismi Kızım Azra favorinin sert rakibidir. İstanbul'daki ilk kötü yarışının ardından büyük süprizle burda kazanan Green Castle bir kez daha sevdiği pistte fotoya uzanabilir.Grup biraz sert olsa da önlerde biraz idareli gidip yarışı kısaltabilirse beyaz bayrak ayna yapabilecek olan Mutineer diğer şanslı isimdir.

5. Ayak: Önlerde Garanti ve Egebeyi'nin tempoyu üst noktalara taşıyacağını düşündüğün yarışta bu iki ismin birbirini yıpratacağı için burada sprinter isimlere şans vereceğim. Grubu yakın takip düzlükte rakiplerine hakim olmaya çalışacak olan Kutluerinoğlu ilk şanslı isimdir.Sonlarda kuvvetli gelecek Özilhan ayrımsız olarak kuponlara yazılmalıdır. Burda esas bomba beklediğim isim olan Nizip Fırnıtası son yarışında aprantisinin acemiliği yüzünden kazanabileceği koşudan üçüncü olarak ayrılmıştı. Grup her ne kadar sert olsa da düzlükte etkili gelmesini beklediğim safkana yeri olanlara sürpriz at olarak bir çarpı atmalarını tavsiye ederim.

6. Ayak: İstanbul'dan takip olan ve Kocaeli'de bir yarış koşup ikinci kalan Mister Bond biraz ağır kanlı bir isim, kantarmasını çok seveceğini düşündüğüm Ali Kaçmaz idaresinde grubu fazla kaçırmadan düzlüğe çıktığı takdirde etkili düzlük sprintiyle net kazanan olabilir ve alternatif tek adayımdır. Sıkıntılarından dolayı bir müddet geri alınan ve El Assesıno gibi iyi bir ismin ana baba bir kardeşi olan The Gray gördüğü iki yarıştan sonra daha hazır gireceği bu koşuda kendisinden beklenen çıkışı yapabilir. Kilosu ağır görünse de bu gruplarda söz sahibi olabilecek Captain Steel, bu kez farklı koşacak olan Spring Break, kalitesi malum olan Keremtosh ve Braccioferro yazarak günü noktalayabiliriz.

EDİTÖR: Sizlerin reklamlar konusunda gösterdiği hassasiyet sayesinde ücretsiz hizmet vermeye devam eden siteniz Sihirli Kantarma'yı gerek paylaşım yaparak gerek de engelleyici kullanmayarak desteklediğiniz için teşekkür ederiz.Ahmet Oğuz Kocaeli At Yarışı Tahminleri 

6 ELFİDAM BANKO
1.2.5.4.6
6 SOFRATEPE // 4.7.3
2.5.1.3
1.5 // 3
9 MISTER BOND // 8.2.11.3.7

2.8 TL // 100.8 TL

Altılı Ganyan;374 TL vermiştir.

2 yorum:

  1. teşekkürler yorumlarınız için birde pis koşullarını hesap katsanız çok iyi olacak selamlar

    YanıtlaSil
  2. hadi bol şans tebrik ederim Ahmet bey yorumlarınız çok güzelmiş bugün bu ayağı geçersem son ayakhepsi bakalım neler olacak.

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.