01 Şubat Gizli Eküri Kocaeli At Yarışı TahminleriGİZLİ EKÜRİ KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Burada tahmin paylaşmadığım günlerse sosyal medya hesabım Twitter üzerinden fikirlerimi iletmeye çalışıyorum. 30 Ocak Çarşamba günü günün önemli sürprizleri BABY AZRA (%4 AGF) ve IMPULSIVE'e (%6 AGF) ilave olarak görüş bildirdiğim 8 koşunun 6sında isabet sağladım. Özellikle Bursa'da 28 kuruş tutan yorumlarım oluşturulan kurgular başarı sağladı ve irili ufaklı ikramiyeler kazananlar oldu. Kendi oynadığımız kuponları da aşağıya bıraktım. 

Bu yüzden beni Twitter adresimden de takip etmenizi öneriyorum. Twitter'dan beni takip etmek için tıklayınızAMAZING LOVE: Bugün önde ya da öne yakın gitmeyi tercihleyen birçok at burada bir araya gelmiş. Ancak hiçbiri ''Ben kaçacağım'' şeklinde bir ısrara sahip değil. Amazing Love da bunlardan biri. 15 günde üç yarış koşup ikisini kazanan kısrağın son startında %52 AGF oranına rağmen tahminlerimde şans tanımamış ve bir önceki kazandığı mücadelenin sonlarını beğenmediğimi söylemiştim. Nitekim o gün üçüncü oldu ve tavsiye ettiğim iki safkan ikili bitirdi. Bugün Amazing Love'ın burada liderliği alma şansının yüksek olduğunu düşünüyorum ve böyle bir durumda beyaz bayrak ayna izletme ihtimali de fazla. Aksi durumda da ön grubu fazla kaçırmadan son viraja gelerek düzlükte hakimiyet kuracaktır. İlgilileri dinlendirerek koşarsa, kariyerinin son demlerinde başarılı bir yıl geçirebilir. Dişilere mahsus koşuda ben sürpriz arayacağım için ilk ayaktan riske de girmiyorum. 

HAZELNUT: İki koşusunu da geriden gelerek kazansa da bana sprinter bir at izlenimi vermiyor. Bugün Ayhan Kurşun, burada önde gitmek isteyecek tek rakibi Coral Rose'u ya yakından takip etmeli ya da doğrudan liderliği alıp beyaz bayrak ayna yarışı denemeli. İstanbul iç pistinde sürdürdüğü hazırlıklarını da tatminkar bulduğum safkana uzayan mesafenin de yaradığına inanıyorum. Bugün bitiriş çizgisini rakiplerinden önde geçmeye aday gördüğüm Hazelnut'ı ağır kilosuna rağmen günün bankosu olarak öneriyorum. 

SOFRATEPE: Kocaeli'de burun farkıyla ikincilikte kaldığı koşuyla kariyerine başlayan safkan ardından İstanbul'da düzlüğe kadar kolay bir tempoda lider gelmiş ve tam viraj dönülürken dışa açılarak avantaj kaybetmişti. Ardından iki rakibinin arasında sıkışınca da jokeyi kantarmaya asılmak zorunda kalmıştı. O gün o avantaj kaybından sonra kazanaması zor olsa da tabela şansını da bu şekilde yitirdi. Bugün burada aslında iyi orjinli rakipleri var ancak hiçbiri kağıt üstünde göründüğü gibi bir koşu yapamıyor. Dedesabri, Yılmabaşar ve Enderefe'nin tam kardeşi Anadolu Poyrazı. Bulutreis ve Mertkal'ın tam kardeşi Barutefe ve Bessey, Surkapı gibi isimlerle anneden kardeş olan Yurtyapan... Bir de form tutan Namzet var tabi. Ben bu safkanlardan herhangi birinin ters bir yarış yapması ihtimalini göz önünde bulundurup oluşturacağım geniş kurguda sürpriz arayacağım. 

GREEN CASTLE: Bugün Mutineer'ın Larvotta'ya numara vermek konusunda hemen pes edeceğini sanmıyorum. En kötü ihtimalle yakından takip edip tempoyu biraz artırmaya yöneltecektir. Green Gönen - Common Grounds eşleşmesinin üçüncü tayı olan Green Castle'ı burada sürpriz yaparak kazandığı ilk gün sosyal medya hesabımdan paylaşmış ve favori olarak önermiştim. Bunun altında yatan temel neden ise mesafe ve pist ayırt etmeyeceğini düşünmem ve anne Manor House'un iki Grup 3 galibi olmasıydı. Bugün yarış düşündüğüm gibi koşulursa, üçüncülükte gitmesini beklediğim iyi orjinli safkanın Kocaeli pistindeki 25 // 38 rahat galobunu da sahaya yansıtarak rakiplerinden bir adım öne çıkacağını düşünüyorum. 

EGEBEYİ: Özellikle son 1200 metrelik çalışmasında 27 // 1.09 // 1.25 yaparken oldukça iyi durumda olduğunu gösteren safkanın bugün önde istediği tempoyu verebileceğini düşünüyorum. Garanti son dönemde formsuz ve bugün burada bir tabela şansı var. Önde Egebeyi ile ikili mücadeleye girip bunu kaybetmek isteyeceğini sanmıyorum. El değiştirdikten sonra ilk binen jokey olan Mehmet Akyavuz da safkan hakkında üç aşağı beş yukarı fikir sahibi oldu. Bugün startla birlikte aldığı liderliği foto finiş çizgisine dek koruyup birincilik ipini göğüslemesini bekliyor ve günün bankosu olarak öneriyorum. 

ARNAVUT: İki ay ara sonrası gördüğü son startını gücüne ölçü almadığım safkan bugün özellikle Goygocchea ve Keremtosh'un süratlendireceği mücadelede sprinter yapısıyla ön plana çıkıyor. O gün de hakkında detaylı bir yorum yazdığım safkan potansiyelli bir at ve Doğuda gördüğü yarışların ardından toparlanıp yenidenyarış kazandığı piste döndü. Günün sürprizini yapmaya aday gördüğüm Arnavut'u favori olarak öneriyorum.

Değerli dostlar, sitemizin reklam gelirleri ile yayın hayatına devam ettiğini unutmayarak reklam engelleyici uygulamları kapatıp bizlere destek olursanız, çok mutlu olurum. Duyarlı davrananlara teşekkür ediyorum.

Şansınız bol, bahtınız açık olsun. 

Benim çatı oyunum aşağıda görüldüğü gibi. İki bankoyla geniş bir kurgu da yaptım. İzmir'de bir Arap atının pedigrisi ile ilgili çok derin bir analiz yaptım. 

GİZLİ EKÜRİ İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ


Gizli Eküri Kocaeli At Yarışı Tahminleri

GENİŞ KUPON

1.3.6.4.8.7.2.5
1 HAZELNUT BANKO
6.3.1.5.7
1.4.5.3.2

2 EGEBEYİ BANKO
4.2.1.5.3.9.8.11.7.6

ÇATI KUPON

1.3.6.4.8
1 HAZELNUT 
6.3
1 GREEN CASTLE 
2 EGEBEYİ 
4.2.1.5.3.9

4.2 TL140 TL

5 yorum:

 1. Hertürlü emeklerinize sağlık, yalnız benim gibi çoğu arkadaşın öyle tvitter, Facebook vb hesapları olduğunu sanmıyorum. Bu şekildeki yorumlarınızı sitenizde paylaşırsanız en azından burdan başka ki ben şahsım adına konuşuyorum bir siteye bakmadan oyun yapmaya çalışıyorum. Öyle kupon göstermekte bende çok var 8,9 TL lik kuponlar da bomba atları tek atıp agf den yatmış beşte kalan kuponlar.
  Hepinize başarılar, Saygılarımla

  YanıtlaSil
 2. emeğinize sağlık faydalı bilğiler veriyorsunuz lakin şu pis koşullarını gözden kaçırmayın bence

  YanıtlaSil
 3. Emeğinize sağlık.Samimi olarak at saklamadan paylaşım yaptığınıza inanıyorum.teşekkürler

  YanıtlaSil
 4. Emeğine saglik gercekten samimi ve çok dürüstce yorumlariniz basarilarinizin devamını dilerim

  YanıtlaSil
 5. ya allahını seversen sen yorum yapma sadece tahminlerim bu de bırak. Ayda yılda bir denk geliyor oda abarta abarta biteremiyorsun.

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.