En Son

Post Top Ad

1 Şubat 2019 Cuma

01 Nisan Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri
Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün büyük gün haberin ola. Seçim var. Ekibimi kurup mahallenin bütün sandıklarına bir ajanımı yerleştirmiş olmam söz konusu. Her okulda da bir tane Reis yardımcım var. Reis de benim yeğen. Akşama kadar bütün okullarda teftişimi yapacağım. Gece de ilçe seçim kurulunda köpüklü kahvemi içerken oyların sayımını takip edeceğim. Esas yardımcım Kartal Kenan varken kuş uçması mümkün değil. 

Üstün zekamı kullanıp yaptığım hesaplamaya göre sandığa yerleştirdiğim her ajanımın getireceği 30 gaymeyle cebime 5000 gayme girmesi söz konusu olabilir. Onlara 130 gayme veriyorlar, yaptığım özel kesintiyle adam başı 100 gaymeyle ceplerini şişirmeleri mümkün. Her seçimde yaptığım ihaleyi kazanan fırkaya çalışırım. Reyimi kime verdiğimi ben bile bilmiyorum. Gizliliğim en önem verdiğim özelliğimdir. 

Sene 2015 yeğenim. Yine sandıkların güvenliği benden soruluyor. Oylar sayılırken birden elektrikler kesildi. Önceden yaptığım hazırlıkların farkında olmayan hırsızlar jeneratörlerin devreye girmesiyle şoka uğradı. Seçimden bir gün önce mahalledeki bütün kedileri de toplatıp güvenli bir yere koymuştum.  Elektrik kesilince artık bunu yapanların kim olduğunu biliyordum. Karşı partiden Sincap Sinan çılgına döndü. Jeneratörlerin mazotu bitene kadar kan ter içinde kaldı. Etraf yine karanlık olduğunda okulların koridorlarında tıkırtılar duyulmaya başladı. Sincap Sinan'ın peşine iki adam takmıştım. Onun sırtında bir çuval reyle geldiği haberini alır almaz önceden hazırladığım kemendimi yanıma alıp pusuya yattım. Sırtındaki çuvalla yanımdan geçmesine izin verip 8 metre önüme geçince kemendimi çevirip salladım. Onu kıskıvrak yakalayıp yerde sürümeye başladım. Sesi duyan polisler koşarak geldi. Cinayet masasından Katil Avcısı Murat yeğenim olaya müdahale edip onu kapana kısılmış fare gibi yakasından tuttuğu gibi kelepçeleyip karakola götürdü. Ertesi sabah olduğunda hesabına çalıştığım partinin genel başkanı arayıp bir tane bile rey çaldırmadığım için bana madalya takmak istese de ülkem için yaptığım şeylerden menfaat beklemediğim söylentileri doğrudur. 

Dayın sandıkların güvenliğini sağlıyor yeğenim. Senin için de üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş Bursa kurgumu erkenden verdim ki gücümden mahrum kalma. Pazartesi günü inzivaya çekilip evde gaymeleri saymam mümkün. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri 

4.8.5.2.3 // 7.6.10
5 AKÇAAĞA // 2.8
3.8.7
1 GÖLDEM // 6
2.6.7.8
2.8.9

20.16 TL // 120.96 TL

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Sayfalar