At Yarışı Sonuçları

AT YARIŞI SONUÇLARIBirinci Koşu At Yarışı Sonuçları


İzmir'de ilk ayak tatlı bir sürprizle başladı. At yarışı sonuçları ise şöyle oldu: Startın verilmesiyle Büyükbaba bir ara liderliği almış, ama dışına dolanan Strabon buna izin vermeyerek virajı da rakiplerinin 5-6 boy önünde dönüp rakiplerine de direnerek beyaz bayrak ayna yarışı yaparak kazanırken, koşunun ikincisi öndeki tempodan faydalanıp sonlarda etkili gelse de Babamerdan, yarıştan kopmayan Petıt Blue üçüncü, koşunun favorisi Lord Of Time ise fazla etkili olamayıp yarıştan dördüncü olarak ayrıldı.

Sıralama; 5-3-6-4

İkinci Koşu At Yarışı Sonuçları


Günün ikinci ayağının at yarışı sonuçları; koşunun favorisi Aksakallı stiline ters koşu taktiği ile önde numarayı alıp çok kolay şekilde günün ilk ayağında Strabon gibi kazandı. Yarışın ikincisi Rakibinin temposuna ayak uyduramayınca ikincilikte kalırken Forewer Here ise üçüncü olarak koşudan ayrıldı. 

Sıralama; 5-2-3-6


Üçüncü Koşu At Yarışı Sonuçları


Beş isimin start aldığı koşudaki at yarışı sonuçları şöyle oluştu: beklemeyi tercih edip düzlükle beraber rakiplerinin dışına dolanan Celal Baba, koşunun ikincisi olup kendisini zorlayan Black Ball'ın tüm presine rağmen kazanmasını bildi. Seri safkan Steel Claw bugün beklemeyi  tercih edip üçüncü olurken koşunun yükünü çeken Stray Strong ise tabelanın son sırasında kendisine yer buldu. 

Sıralama; 2-5-1-4


Dördüncü Koşu At Yarışı Sonuçları


Günün en önemli koşusunda ise at yarışı sonuçları şöyle kesinleşti: Arslanturbo öne düşmüş fakat düzlüğe girilir girilmez temposu düşünce Memduhağa yaptığı presle liderliği alarak fotoya da 5 boy farkla girmeyi başardı. Koşunun ikincisi Egeberk daha uzun mesafe de başarılı olabilecek yapıdaydı. Yarışın yükünü çeken Arslanturbo ise üçüncü olarak ayrılabildi. 

Sıralama; 4-3-1-2


Beşinci Koşu At Yarışı Sonuçları


1900 metre mesafeli kısa vadeli 6 yarışın at yarışı sonuçları; Start verilir verilmez liderliği alan Perfect Runner bilinen stilinin aksine beyaz bayrak ayna yarışı yaptı. Yarış boyunca takibinde olan Emekyemez ikinci, sonlarda Over Clouds'un tempo kaybetmesiyle Battle Rhythm üçüncü olarak tamamladı.

Sıralama; 4-2-1-3


Altıncı Koşu At Yarışı Sonuçları


Günün son ayağının at yarışı sonuçları şu şekilde; düzlüğe çıkıldığında liderliği alan safkan Tunç Devri, düzlüğe gelindiğinde kendisinden çok daha rahat durumda olan Kara Şövalye'ye direnemedi. Bu metreden sonra liderliği alan safkan foto finişe kadar çok rahat bir tempoyla geldi ve kazandı. Koşuda Erginsoy ikinci, Yücedağ üçüncü ve yarışın başlarında lider durumda olan Agenor dördüncü oldu.

Sıralama; 4-8-13-5

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.