31 Ocak Serkan Yaşar İzmir At Yarışı Tahminleri

SERKAN YAŞAR İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Dünkü Bursa tahminlerimle başarı sağlayarak 2.000 TL ikramiye kazandırdım. İlk ayakta burunla kaybeden Tutarlı kazanmış olsaydı, o zaman daha yüklü bir miktar alabilirdik. Son zamanlarda kötü giden tahminlerim moralimi bozuyordu. Şimdi karabulutları savmış bulundum. İnşallah geçen seneki gibi daha büyük ikramiyeler kazanacağız.  

GUR KHAN // SUPERALP: İlk ayağın çok hızlı geçmesini bekliyorum. Elips, Dymaxion, Büyük Baba ve de belki Neon Knight gibi atlar ön tarafta konum alıp yarışın hızlanmasına sebebiyet vereceklerdir. Geriden de Gür Khan ve Süper Alp gibi formda atlar gelecektir. Bugün ikisini ön planda tutuyorum ama kötü koşmaları üstüne bir varsayımda bulunursam, bu yarışta birçok atın geliri olur. Küçük kuponlarda yanlarına bir de Mustafa Çiçek'in bindiği Büyük Baba yazarak geçebiliriz gibi duruyor. 

FÜRUZAN: Balk ve de Gözağrısı gibi atlarla anadan kardeş olan safkan ilk yarışında ön taraflarda gitmiş ve çok fazla da zorlanmadan kazanmıştı. Sonrasında ise malumunuz 7 aylık ara verdi. Kurtellerin bir atı olan Füruzan bu yarış için çok önemli hazırlıklara sahip. Ocak ayının başından beridir sürekli olarak idmanda ve gerek uzun galoplar olsun gerek de kısa çalışmaları olsun çok kusursuz hazırlanmış. Son günlerin dikkat çekici aprantisi Mertcan Çelik'in de 18 Ocak'ta 1000 metrede 28 - 1.12 çalışmasına katıldığı safkan boş kilosuyla çok avantajlı.

FINDIKKIRAN // BATTLE RHYTHM // JACOBIN: Fındıkkıran'ı geçen haftalarda size bir defa banko vermiştim ama çok kötü koşmuştu. Anadan kardeş olduğu Kaya Logosu'nun Ankara'da uzunda yaptığı yarışlar iyi. Bugün Mehmet Kaya bineceğinden daha önde tutuyorum. Battle Rhythm'in ilk uzun mesafe yarışını çok beğendim. Bugün de bu grupta şanslı olacaktır. Son olarak da aradan gelecek olan ve de Bungalow, Balak Baba, Little And Clever gibi uzun mesafede iyi koşan atlarla anadan kardeş olan Jacobin yazarak bu ayağı geçebiliriz. 

ALPTUĞHAN: Bugün Romeo ön tarafta tek başına bir yarış yapacak gibi görünüyor ama Alptuğhan koştuğu iki yarıştan sonra artık eski formunu da buldu. Geçen sene aynı koşuyu kazanmış olması bir tarafa üstü üstüne birinci geldiği yarışların birinde yine az at vardı ve de Garanti önde boş gitmişti. Ancak Alptuğhan o gün de kazanmayı bildi. Çalışmaları da tam ve de eksiksiz olan Alptuğhan'ın bugün de kazanarak yoluna devam etmesini beklediğimden banko öneriyorum. 

ASYA FIRTINASI // PENGUEN // YAZLALI: Bu mesafelerdeki başarısını bildiğimiz Asya Fırtınası son yarışında ağır kilodan ötürü iyi bir koşu çıkaramadı. Buna rağmen çok da fark yemedi ama rakipler de bugünküler kadar zor değildi. Fakat Akın Sözen gibi başarılı bir jokeyi olduğundan favori yazacağım. İstanbul iç pistinde 1200 metrede 24 - 1.01 - 1.14 rahat gibi çok iyi bir derece yapan ve adeta ayakları yere basmayıp son haftaların en başarılı aprantisinin bindiği Penguen ve de son olarak üstü üstüne ikinciliklerinden birinde Badegül arkasına girip, diğerinde ağır kilosuyla fotoda kaybeden Yazlalı da yazıp bu ayağı da geçebiliriz.

KIRMIZI // THE LAST KNIGHT: Kırmızı, babadan Gazi dördüncüsü Vancouer ile kardeş. İlk yarışı ama çalışmalardaki en iyi derece olan 1000 metrede 1.01 yapmış. Üstünde de Mustafa Çiçek var. Dünkü Bursa yarışlarında gördüğümüz gibi şu zamanlarda iyi taylar piyasaya çıkıyor. O yüzden kalite kokusu aldığım orjiniyle favorim olacak. İlk yarışında çıktığı gibi bitirmeye çalışan The Last Knight çok iyi orjinli bir at. Bugün hem çalışmalarında daha iyi olduğunu gördüm hem de kilosu düştü. Enes Emre Doğru da İzmir'de iyi at binen bir apranti. Bu yüzden, bana göre kuponda olması lazım.

Kıymetli arkadaşlar, dün sizden ricada bulundum ve de bugün tekrarını yapacağım. Ücretsiz site Sihirli Kantarma'ya destek olmak çok basit ve de sizin elinizde. 

Tek yapmanız gereken engelleyici kullanmayıp size uygun, asla virüs bulunmayan reklamların gösterimine izin vermek. 

Çünkü biliyorsunuz; bu site sizlerin reklam tıklamalarından başka hiçbir gelire sahip değil. Zaman ayırıp okuyan ve de katkı yapan herkese teşekkür ederim. Bol şans. Serkan Yaşar İzmir At Yarışı Tahminleri

KÜÇÜK KUPON

9.5.7 (1)
11.1.6
1.4.2
2 ALPTUĞHAN BANKO
4.1.2 
9.6.4.8.3.5


34.02 TL 

GENİŞ KUPON

9.5.7.4.2.6.8 (1)
11.1.6.4.9
1.4.2
2 ALPTUĞHAN BANKO
4.1.2 
9.6.4.8.3.5

151.2 TL 

14 yorum:

 1. EMEGINE SAGLIK KARDESIM..BOL SANSLAR..KUPONUNU OYNAYACAM VE SENI SAMIMI GORDUM..ISIN RAST GELSIN KARDESIM..UFUK GAZİ
  ERİŞEN

  YanıtlaSil
 2. EMEKLERINE SAGLIK KARDESIM...

  YanıtlaSil
 3. Yorumlarınızla yardimci oldugunuz için tsk ederim

  YanıtlaSil
 4. Gerçekten bilgileriniz için. çok teşekkür ederiz. sayenizde en kötüsü güzel bir heyecan yaşıyoruz. Ben hep söylüyorum atılının önemi tek atı bulmaktır. diğerleri senin şansındır. Tek atı bulan atılı Bulmaya adaydır. tekrardan teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 5. Ben şahsım adıma söylüyorum. emeğiniz ve hakkınız kalmadın diye reklamlarınızı hep tıklıyorum. saygılar😊😊😊

  YanıtlaSil
 6. Samimiyetine inaniyorum bu gun verdigin tahminleri aynen yazacagim

  YanıtlaSil
 7. emeğine sağlık öncelikle
  izmir de çoook yağmur var kurguyu nasıl yapıcaz pist işimizi zorlucak

  YanıtlaSil
 8. 5.6.7.8
  3
  4.1.5.6
  2.1.3.4.5
  4.3.6
  2.3.7.8.5
  Şirinyer'li den Şirinyer Altılısı...

  YanıtlaSil
 9. Bol şanslar...emeğinize sağlık ..

  YanıtlaSil
 10. 2 ayakta 1 numara daimon tek olur arkadaslar

  YanıtlaSil
 11. Usta açıklamada yapıyosun kupon dizilisinde yazmıyosun keşke kupon dizilisinde 7 numarayı koymayın

  YanıtlaSil
 12. abi sana herzaman yazıyorum şu inadından vazgeç agf olan ati altılı para vermese bile yaz ..
  emeğin yorumların için çok teşekkürler.

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.