30 Ocak Serkan Yaşar Bursa At Yarışı Tahminleri (TUTTU 2012 TL )SERKAN YAŞAR BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

FOREVER HERE // ATLETICO: Gruptaki atlarla aralarında bir kalite farkı var. Bu sebepten kilo dezavantajlarını göz önünde bulundurmuyorum. Forever Here'ın son yarışında geçildiği Baydöker burada bu kiloyla koşsa eminim ki AGF oranı %50 çıkardı. Keza bir önceki yarışındaki rakipleri de buradaki atlardan çok fazlalar. Zaten eküri avantajı da var. Atletico da son zamanlarda epey bir yol katederek kendisine üst gruplarda yer edindi. Furkan Yüksel'in bindiği yarışta geçtiği Arkansas Soul ve de Harunhan çok kaliteli atlar. Onlar da burada koşacak olsaydı şüphe yok ki kiloları ne olursa olsun yüksek oran çıkarlardı. O yüzden bu ayakta sadece iki at yazıp geçmeyi hedefliyorum.

EMEKYEMEZ: Ne zamandır uzunda koşmasını beklediğim bir at olan Emekyemez hiç beklemediğim bir şekilde kısada da iyi yarışlar yaptı.  Adana'da 1900 metrelik açık yarışta üçüncü ve de 2400 metrelik Sait Akson Koşusu'nda dördüncü olan Memedim'le anadan kardeşliği buluyor. Anası Fair Rose da şampiyon kumculardan Fairson'un ana baba bir kardeşi. Bugün baktığımda starttan çıktığı gibi kazanabileceği bir grup da bulmuşa benziyor. Eğer Emekyemez kaçmayı tercih ederse, belki ekürilerden biri temposunu bozmaya çalışır ama onun da olacağını sanmıyorum ben. Katisfaction da genellikle ikincilikte gitmeyi seviyor. Zaten Tolga Yıldız ona da binmemiş. Bana kalırsa, bugün bu grupta liderliği alıp fotoya kadar da koruyabilecek bir at. Kazanacağına inandığım bu safkanı bugün banko öneriyorum.

Sihirli Kantarma her zaman varlığını devam ettirmesi gereken bir site. Dile kolay yaklaşık olarak iki senden fazladır hiçbir ücret talep etmeden hizmet veriyor. Sizlerden beklenen tek şey ise reklam engelleyen uygulamaları bu site için açmamanız. Çünkü reklam gösterimi olmazsa, tıklaması da olmuyor. Sitem adına hassasiyet sahibi herkese teşekkür ederim. Bol şans.


Serkan Yaşar Bursa At Yarışı Tahminleri 

7.2.4.1.9.8.5
1.2
2 EMEKYEMEZ BANKO
4.5.1.7.3                    
3.1.2.4.7
1.13.15.3.4.9

147 TL

ALTILI GANYAN; 2.012 TL VERMİŞTİR.


12 yorum:

 1. Bahis tahmini verirken emekli at yarış severler için 3 lira ile 8 lira arası günlük koşu tahminleri verirseniz site günlük takipçi sayınızın tıklanma sayısı ikiye katlar.Herkese bol şanslı atlar.

  YanıtlaSil
 2. bugun bursada favurilerin gun mislilk altl

  YanıtlaSil
 3. Emekyemez bir essek guvenmeyin

  YanıtlaSil
 4. Valla helal Olsun ben bugün yetişemedim tahminlerinize gerçekten Süper kupon İnşallah yakalarsınız

  YanıtlaSil
 5. Valla helal Olsun ben bugün yetişemedim tahminlerinize gerçekten Süper kupon İnşallah yakalarsınız

  YanıtlaSil
 6. Valla helal Olsun ben bugün yetişemedim tahminlerinize gerçekten Süper kupon İnşallah yakalarsınız

  YanıtlaSil
 7. Teşekkürler Serkan yaşar oynamadım takip ettim altılı tuttu bundan sonra takibimdesin

  YanıtlaSil
 8. Teşekkürler Serkan yaşar oynamadım takip ettim altılı tuttu bundan sonra takibimdesin

  YanıtlaSil
 9. süper serkan kardesim...bol şans ..
  Devamını bekleriz

  YanıtlaSil
 10. YAŞAR arkadaş tebrik ediyorum.

  YanıtlaSil
 11. Tebrik ederim güzel bir tahmin paylaşmışşınız başarılarının devamını dilerim Serkan yaşar bey takibimizdesiniz

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.