29 Ocak Ahmet Oğuz Adana At Yarışı TahminleriAHMET OĞUZ ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ


1. Ayak: Koştuğu sert gruplardan sonra kendisine uygun rakipleri yakaladığı 1500 metrelik yarışında çıkardığı 1.44.57 gibi harika dereceyle gösterişli kazanan Özbatu gelecekte kesinlikle açık yarış atı olmaya aday bir taydır. Haliyle bu grupları çok rahat geride bırakması lazım. Tabi ki bunda koşu temposunun da tam istediği gibi gelişeceğinin altını çizmeliyim önlerde Şubartay ve Şimşekberk gibi iki tane seri atın olması yarışı istediği tempoya sokacak olup, sonlarda çok etkili gelmesini beklediğim safkanı sizlere günün en sağlam bankosu olarak öneriyorum.

2. Ayak: İlk yarışında büyük beklentiler olan ve start çıkışında gerilerde kalmasına rağmen düzlükte usta atlar gibi rahat ve akışlı gelen Baba Hancı daha hazır gireceği bu koşuda net kazanan olabilir. Jokeyinin son yarışında çok sert tempolara soktuğu ve düzlükte haliyle dama diyen Kalemendo eğer bugün düzlüğe biraz sermayeli çıkarsa, beyaz bayrak ayna yapabilir dikkat; Suzi Gold gibi şampiyon bir kısrağın ana baba bir erkek kardeşi olan Satrap çimde daha iyi yerlere geleceğini düşünsem de kalitesiyle bir çarpıyı hak ediyor. İlk yarışında fazlaca üzülmeden kendi halinde bir dördüncülük çıkaran Good Man kesinlikle daha iyi koşacaktır. Üç adet çim yarışından sonra 70 gün geri alınıp usta jokeyiyle iyi bir dinçlik yarışı beklediğim Varan Efe, grubun pişkin tayları olan Fehmibey ve Puro yazarak rahat bir yarış izleyebiliriz.

3. Ayak: Tam istediği grubu yakalayan ve kendisini önde rahatsız eden bir safkanın olamayışı ekmeğine yağ sürecek olan Birkasım 107 günlük bir arası olmasına rağmen şampiyon jokeyi Özcan Yıldırım nezaretinde beyaz bayrak ayna yarışı izletebilir. Bu safkanı sizlere günün alternatif bankosu olarak öneriyorum. İyi ellerde hazırlanan Taçser sonlardaki ataklarıyla sert rakip olacaktır. Diğer rakipleri şablonumda bulunmaktadır.

4. Ayak: Önde istediği tempoları bulduğunda her grupta şansı olan Gloin tempo ustası jokeyi olan Sadettin Boyraz ile ufak tefek kuponlara alternatif tek adayımdır. Düzlüğe kadar çala kamçı gelen ve stili böle olan Bitcoin etkili düzlük sprintiyle fotoyu önde geçebilir. Son yarışına hayran kaldığım yaşlı kurt olan Hot Chocolate bu grupta her zaman söz sahibi olabilir ve olmazsa olmazımdır.

5. Ayak: Bu ayakta iki isimle risk alacağım, ilk olarak; yamak yarışı olacağından dolayı son zamanların başarılı aprantisi İsa Akyavuz nezaretinde koşuya katılan Yoldaşhan ilk atımdır. Tek rakibi olan Kadhan ise bu mesafelerde kendi temposunu koyduğu zaman üst gruplarda dahi söz sahibi olmuştur ve haliyle tek ciddi rakibidir ve bu ayağı iki isimle geçebiliriz.

6. Ayak: Good Cury gibi şampiyon bir safkanın anne kardeşi olan Dragic hala beklentilere cevap veremedi bu yarışla beraber kalitesini sahalara yansıtacağına inandığım tayı ilk at olarak öneriyorum es geçmeyin. İlk yarışında starttan tereddütlü çıkmasına rağmen iyi bir üçüncülük elde eden Flash Forward, kesinlikle ismini iyi yerlerde duyacağımız The Red Sea, koştukça daha iyi yerlere gelmesini beklediğim Siempre Ganador, ilk yarışı ışıklı olan Lawson, ayağına seri tay olan ve bir bir solukta bitirebilecek Bachelor Degrees, adana pistinde bir yarış gören Strong Belief, son yarışını ölçü almadığım tecrübeli Behzatbey, grubun pişkin tayları olan Alperbey ve Yoldaşkaya, son olarak da aracı ekürisinin beklentileri olduğu tay Limitless yazarak son ayağı geçebiliriz.

EDİTÖR: Siteniz Sihirli Kantarma sizlerin reklam tıklamalarından elde edilen gelirle yayın hayatına devam eden bir sisteme sahiptir. Bizim adımızla sizlerden ücret talep edenlere itibar etmeyiniz. Ahmet Oğuz Adana At Yarışı Tahminleri 

1 ÖZBATU BANKO
1.6.11.4.13.3.10
2 BİRKASIM // 1.5.6.7
3 GLOIN // 1.4
1.5
5.6.13.3.9.12.4.1.14.8

9.80 TL // 147 TL

2 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.