28 Ocak Yarış Hayatı Riskli Atlar
YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLAR

Artık sitemiz üzerinden hem telefonda hem de bilgisayarda Türkiye Jokey Kulübü TJK TV'yi tam ekran olarak canlı izleyebilirsiniz. 

BURSA YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLAR 


2.KOŞU

3-RED SUN (SON 3 KOŞUSU ) Son koşusundan ikincilik çıkartan safkanın kalan yarışlarından birisinde bunu başarıp yada kazanabilirse yarış hayatı uzayacaktır. Eğer ki defa tabelanın diğer basamaklarından yer kapabilirse de durumu oldukça rahatlayacaktır.

4-BRANZINI (SON 5 KOŞUSU ) Kalan koşularından bir tanesinde mutlaka ilk iki içerisinde yer alması gerekir.

5-DIVINEBOY (SON 3 KOŞUSU .)  Yarış hayatının uzaması için kalan koşularından bir birincilik, iki ikincilik yada üç defa tabelanın diğer sıralamalarından yer çıkarması şarttır. 

3.KOŞU

4-RAZİYEANA (SON 6 KOŞUSU ) Kötü performansından dolayı kritik noktaya yavaş yavaş ulaşan kısrağın bir birincilik, iki ikincilik yada dört defa tabela içerisinde yer alması gerekir.

12-MİRANUR (SON 5 KOŞUSU ) Uzun zaman sonra tabela yaptıktan sonra yine kötü performans ortaya koyan kısrağın bir birincilik, iki ikincilik yada üç defa tabelanın diğer yerlerinde yer alması şarttır. 

6.KOŞU

2-İZANLIKIZ (SON 6 KOŞUSU )  Yarış hayatının uzaması için kalan koşularından bir birincilik, iki ikincilik yada üç defa tabelanın diğer sıralamalarından yer çıkarması şarttır. 

ŞANLIURFA YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLAR 


1.KOŞU 

9-CROCAN (SON 5 KOŞUSU ) Son iki koşusunda iki defa tabelaya girme başarısı gösteren isim bunu iki defa başarır yada bir defa kazanırsa yarış hayatı otomatik olarak uzayacaktır.

4.KOŞU

16-AFŞİN (SON 4 KOŞUSU ) Kalan koşularından birisinde ilk dört içinde yer alması yarış hayatının uzamasına yeterli olacaktır. 
1 yorum:

  1. Greaanatakin remazan abinin ataklarina dayanacağına inaniyorum

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.