18 Ocak Serkan Yaşar İzmir At Yarışı Tahminleri
SERKAN YAŞAR İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ


Son zamanlarda tahminlerimde çok başarılı olmadığımı biliyorum. Bunu da kendi namıma değişen koşu şartlarına adaptasyon süreci olarak değerlendiriyorum. Birçok yarışta ters köşeye yattığımızın farkındayım ancak o eski başarılı günlerime de geri döneceğimin teminatını da verebilirim. Amacım en doğru bilgileri vererek sizlere yardımcı olmak. Bazı zamanlarda kendimde geriye gidişler görüyor ve de birkaç gün tahmin vermeyerek başarılı olabileceğimi düşündüğüm program aramaya koyuluyorum. Çünkü amacım asla kendimi tatmin etmek değil. Ben başarı odaklı yaşıyorum. Benim başarımın aynı zamanda bana güvenenlerin de başarısı olduğunu biliyorum. Arkamda durup destek veren, bana inanan ve de çoğu zaman yorumlarıyla bunu gösteren herkese minnettarım. 

AKSAKALLI: İzmir pistini çok seven Aksakallı on iki yarışta yalnızca bir defa tabelaya giremedi. Son iki koşusunda kendisinden büyük atlarla koşan ve de ilk yarışını kazanıp daha da güçlü rakipler seçen Aksakallı Baydöker'in arkasından ikinci olup Power King, Win For Me ve de Dark Boy'u geçmişti. Bu da bize gösterir ki bu sene çok başka bir Aksakallı karşımızda olacak. Son koşusunu yeniden izleyecek olursanız, viraja kadar çok rahat geliyor ve de düzlüğe çıkıldığında önde kaçan Power King'in de etkileriyle biraz dışarıya doğru açılıyor. Bu esnada da Gökhan Kocakaya safkanın bir türlü kantarmasını düzeltemiyor. Bu meyanda geriden ve de çok düzgün aksiyonlara sahip olan Baydöker hızını almış bir şekilde yanından transit olarak geçiyor. Aslına bakarsanız, o gün düzlüğe geldiğinde tıpkı Baydöker'in yaptığı gibi düzgün bir akışı olsaydı, bence geçebilirdi. Baydöker'in o esnada ne kadar formda olduğunu hesaba katacak olursak, Aksakallı'nın bu rakiplerini geçmemesi için bir sebep de yok. 

SERPİNTİ: Bugünkü yarışa baktığımız zaman Angeletta, Ateş geçirmez ve de İnnovation gibi ayağına çabuk, önde gitmeyi seven, süratli atların yan yana geldiğini görebiliyoruz. Aslında Serpinti de daha önce kaçarak gidiyordu fakat son iki yarışı gösterdi ki ön tarafa yakın gidip sprint de atabilen bir at. Zaten İnnovation'la daha evvelinde karşılaşmış ve ona temposunu kabullendirip çıktığı gibi bitirmişti. Bu gruptaki diğer atlara da kendi temposunu kabul ettirebilecek bir at. Ama bugün ön tarafa gelip bu riski alacağına inanmıyorum. Yapmak isterse yapar, sadece bundan eminim. Ben yarıştaki saydığım atlar önde giderse, hemen arkalarından takip edeceğini, ya da sadece İnnovation liderliği alıp bir tempo verirse, onun kuyruğunun izinde gideceğini düşünüyorum. Bu gruptaki tüm atlardan daha kaliteli olduğuna da inancım tam. Bir buçuk aydır koşmayan Serpinti'nin çalışmaları da kusursuz duruyor. Tüm bunlardan yola çıkarak cazip bir banko olarak şablonuma yazacağım. Serkan Yaşar İzmir At Yarışı Tahminleri 

7.3.5.2.9.6.8.10
9.6.5.7.2
2.6.1.5.8
5 AKSAKALLI // 6
7 SERPİNTİ BANKO
4.2.6.1.8

70 TL // 140 TL 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.