17 Ocak Yabancı Otorite Dubai Tahminleri

YABANCI OTORİTE DUBAİ TAHMİNLERİ

Amerika'dan geldikten sonra iki koşusunu da 4-5 boy farkla kazanmış olan Draco'nun son koşusunda adeta galop yaparcasına fotoyu geçişi beni kendisine hayran bıraktı. Bugünkü rakipler daha evvelkilere göre zorlaşmış durumda ama Draco da kalitesini her yarışında gösteriyor. Bugün de küçük bir kuponla Dubai'ye kupon yapayım diyenler tek atabilirler. 


Dördüncü ayakta atımız Peri Lina da ülkemizi temsil edecek. Ona da başarılar diliyorum. Burada bankomuz kazanamayacaksa, onu geçen at Peri Lina olsun. Daha evvel bu koşuyu Ribella, Halis Karataş'la kazanmıştı. Eğer yatacaksam, ondan yatayım.

Antrenör Saeed Bin Suroor son üç yıldır bu yarışı kazanıyor. Bugün de Asoof'la bu koşuya katılacak. Asoof daha önce Avrupa'da üç ayrı hipodromda yarış kazandı. Son yarışı da klas ikide ve de orada dört boy farkla geçildi. Ekürilerinden Poetic Charm şimdiye kadar daha güçlü atlarla koştu. Onun da şansı Asoof kadar var. Öbür ekürisi Victory Wave de son yarışında güçlü atlarla karşılaştı. Koşuya söyle bir baktığımda üçünden birinin kazanma oranının çok fazla olduğunu söylemem gerek. Bu yüzden benim kuponumda banko olacaklar. Yabancı Otorite Dubai Tahminleri 

8-5-2 // 4-6
6-1 // 4-3
7 DRACO // 3-1-11-4-5
3 ASOOF BANKO 
9-4-1-2-7
1-6-2-4

6 TL // 120 TL 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.