17 Ocak Foto Finiş İzmir At Yarışı Tahminleri
THREE CAT Zaman zaman etkili olduğu koşuları mevcut safkanın son yarışını kesinlikle ölçü almıyorum. Nedeni ise uzun mesafe de start alması. Kocaeli'de ikincilikte kalırken hemen hemen bugünkü rakiplerine denk oranda isimler vardı. Bursa'da dördüncü olduğu koşudaysa bence daha sert rakipleri geride bırakmasını bilmişti. Üç birinciliğinin ikisini elde ettiği 1400 mesafeli kum yarışına yeniden çıkacak Three Cat'ten bugün etkili performans bekliyorum.

Son Galobu; 1000'i 1.04, 800'ü 50, 400'ü 24.8 rahat

EL NİNO İzmir pistinde dokuz koşuya katılıp beş birincilik çıkartan diğer dördünden de iki ikincilik iki üçüncülük çıkartan safkan, diğer iller de birincilik çıkartamasa da Gurup-1 15 Temmuz Şehitler i koşusunda ikinci olmayı başarmıştı. Rakipleri oldukça uygun olmakla beraber en ciddi olanı Dombra'nın kendi seyrinde tempoyu kuracağı gidişattan istediği gibi faydalanacağını düşündüğüm El Nino'nun diğer iki rakibinin de bir alt gruplarda daha etkili olacağını düşünerek günün bankosu olarak öneriyorum. 

Son Galobu; 1000'i 1.06, 400'ü 25 rahat 


ALPTUĞHAN Dört buçuk ay sonra piste çıkarak rahat birinciliği uygun rakipleri arasında gerçekleştiren safkan kalitesini bugün de konuşturacağı rakipleri bulmuş durumda. Geçtiğimiz yıllardaysa koşu mesafesi olan 1600 kum da iki birincilik çıkartırken sert gruplarda daha iyi neticeler alan Alptuğhan gelişen formu, iyi idman durumu, uzun tuttuğu işleri, mesafe avantajı ve uygun rakipleri arasında günün ikinci bankosuudur. 

Son Galobu;1200'ü 1.26, 1000'i 1.11, 400'ü 28 rahat 

EDİTÖR; Sitemizin ayakta kalması ve kalkınması için tıklamalar konusunda duyarlı davranıp desteklerini esirgemeyen yarış sever dostlara teşekkür ederiz.ALTILIM

5,3,1,4,9,6
2,7,4,3,1
5,10,3,6,9
4-ELNİNO
1-ALPTUĞAN
5,10,2,3,6,7

63 TL 

4 yorum:

 1. İzmir de 5 ayak 6 NİLDA Yazılır!!

  YanıtlaSil
 2. Diyecek bir laf yok bu protesto kabul edilmiyorsa artik diyecek laf bile yok. Kafaniza gore takilin yerim atyarisini ufledi diyerek kosu degistirdiniz son 400de bile faul olmayan ayagin siralamasi degisti ulan at ustune cikacak tamam duz gitsin kulvarinda disa acildi atacak bariyere artik yeter ulan verdigim tum paralar o komiserler kurulundaki arkadaslarin bogazina dursun

  YanıtlaSil
 3. ey TJK
  Yarışsevere artık gına getirdiniz...Bu komiserler kimdir..bilmiyorum..Ben kırk yıldır bu oyunun içindeyim..
  17.01.2019 4.Koşuda DOMBRA isimli safkan düzlüğe gelmeden sola faul yapıyor.EL NINO düzlükte kulvarında gfiderken iki kez dışa açılan rakibi yüzünden hız kaybediyor.Potoda bir daha hafifçe faul yapan DOMBRA protestoya rağmen gene birinci ilan ediliyor..
  Bu komiserlere her şey haram olsun..Adil olun eşit olun..Tamam EL NINO jokeyi hatalı oda tam istemedi..Ama ortada bir gerçek var.

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.