15 Ocak Serkan Yaşar Adana At Yarışı TahminleriSERKAN YAŞAR ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ 

GAME KING: Ekürilerin birlikte yaptıkları galopları çok beğendim. Strong Belief de en az kendisi kadar hazır durumda görünüyor. Son yarışında kalan 100 metrede kapattığı 4-5 boy farkla takip listeme zaten girmişti. Her ikisinin de orjinleri çok iyi. 1000 metrede 1.04 yaptıkları çalışmalar da güzel. Üstelik Game King'e Adana'nın en başarılı jokeyi Müslüm Çelik binmiş. Bugünkü Adana yarışları bana biraz zorlu gibi geldi. Dağıtılacak para da aynı oranda artacaktır. Burada eküri atları banko yazarak kalan koşulardaki şansımızı da yükseltmiş olacağız.

ALTINBAŞAK: 1500 metrede 40 metre starttan geç çıkıp baş farkıyla ikinci olan Altınbaşak o gün 50 kiloydu ve de apranti biniyordu. Bugün Ahmet Çelik biniyor. Bu sebepten yine startta kalmayacağını düşünüyorum. 1000 metrede 1.04 ve de 400 metrede 25 çok rahat galopları da jokeyinin neden tercihlediğini gösteriyor. Annesi İsmetinkızı 2000li yılların başında yarışmıştı ve de her mesafede koşabiliyordu. Kızının da anasına çektiğini düşünüyorum. Bugünkü rakipler de çok zorlu değil zaten. Hasafet'in anadan kardeşi olan Afbri'yle orjini iyi olan Annanashvilli rakip olarak düşünülüp küçük kuponlara alternatif tek yazılabilir. 

EDİTÖR: Sitemizin girişleri her geçen gün artarken ne yazık ki bu durum reklam tıklamalarından elde edilen gelire yansımıyor. Buna sebep olarak siz değerli dostlarımızın engelleyici uygulamalar kullanması olduğunu düşünüyoruz. Lütfen bizlere destek olmak amacıyla engelleyici uygulamaları kaldırın. Teşekkür ediyor, bol şans diliyoruz. 


Serkan Yaşar Adana At Yarışı Tahminleri 

3.1.2.7.6.11.4
8 GAME KING BANKO
2 ALTINBAŞAK // 1.5
1.5.4.6
1.3.6 // 4.5 
10.3.13.11.12

29.4 TL // 147 TL 

7 yorum:

 1. Adana'dan selamlar.burda biraZ yağmur var ilk önce haberiniz olsun .sonra ahirdanda duyduklarım aynen şu atardır.ilk ayakta 6 dogansahin geçilmesi imkansızmuis......ikinci ayakta Özcana 13 the matched.in geçilmesi ancak hiç koşmasına bagliymiymus anlayacağınız yeterki statrtan çıksın.yaris bizim diyorlarmış.4ayakta 2.nobel princes.icinse söylenen tek bir şey var at 2 kere Ankara 2000.metre 2 kere adana.2000.,metre ve tam dörtte dört yapmış bu mesafede.yani anlayacağınız yarış Saadettinke koşan 2 Nobel princesin....5ayakta.4 .splendor.icin söylenen şey ise bırakın bu yarışı bundan sonraki yarışlarında bile en az 3 .4 yarış üst üste alacağı şeklindedir..artık at yarışlarında maalesef çalışmalar jiletler handikap puanları vs.vs.hic önemli olmayacak yakında.sagdan soldan duyabilirsiniz önceden kurulmuş .zaten sizlerin sadece paranıza göz dikenler oldukça Türkiye'de at yarışı cazibesi kalmayacak artık.bu duyduğum atları lütfen dikkate alın.tek atın demiyorum sadece dikkate alın .ben şahsen aynen şöyle oynuycam 6.tek 13 tek.hepsi.2. tek .4tek hepsi 7tl bulmuyor bile.yazdiklariniz ganyan olsun..bol sanslar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. harbiden bravo net bu kadar olunur oymus buymus yok senin durustlugunu tebrik ederim ustat

   Sil
  2. Adam kazandı adam kazandı banada son ayakta 9 denildi üçüncü ayağın patlayacağı bilgisi gelmişti bilgilerimizi birleştirsek çok güzel olurmuş 05447820626

   Sil
 2. Helalolsun sana kardeşim.

  YanıtlaSil
 3. Kocaeli 4.kosuda allı yarim çok iyi koşacaktır

  YanıtlaSil
 4. Kocaeli 4.kosu allı yarim iyi koşacaktır

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.