15 Ocak Gizli Eküri Kocaeli At Yarışı Tahminleri





AT YARIŞI TAHMİNLERİ

ERDURAN: Yıl sonu yaptığı ikincilikte kazanması işten bile olmayan safkan hemen akabinde beyaz bayrak ayna yarışı yapmıştı. Hatta sonlarda dışından güçlü gelen safkan da ekürisi Fıratın Öfkesi'ydi. Çok iyi bir form yakaladığını  ve ekürisinin de formunun iyi olduğunu söyleyebiliriz. Bugün yeniden bir bayrak yarışı deneyebilirler. 

WIN BY ME: Gönlümün şampiyonu Abbas Yolcu ile anneden kardeş olan safkan yatkın olduğu mesafelere yeni yeni çıkmaya başladı. 1700 metre kum pistte rakibi Hazelnut ile ikili mücadeleye girmiş ve son metrelerde rakibine teslim olmuştu. Dereceli işlerle hazırlandığı koşuda formda jokeyi ile bankom.


ÖZDAMAR: Son ikinciliğinde de favorimiz olan safkanın binicisi Murat Gündüzeli, çok akıllıca binmiş ve dört ay ara sonrası ilk sınavından ikincilik çıkarmıştı. Son üç haftadır 1200 metreyi 1.25 içerisinde gerçekleştirdiği galoplarıyla formunu muhafaza ettiğini de gösteren safkan daha önce benzer gruplarda kazanmasını bilmişti. Jokeyinin bir kez daha tercihi ile ilk sıradan değerlendirilmesinde fayda var. 

KUSURSUZ GÜÇ: Süratli safkan üst üste birincilikler elde ettiği jokeyi Hilmi Altın ile iyi bir uyum yakaladı. Bugün süratli isimlerden Biana da koşu içerisinde olsa da ben Kusursuz Güç'ün ona temposunu kabul ettirerek son metrelere dek mücadelenin içinde kalacağına ve birincilik için iddialı olduğuna inanıyorum. 

FIRNIZ: Üst üste iki yarış kazanan Amazing Love'ın son birinciliğinde sonlarını beğenmedim. Bu yüzden alternatif isimlere yöneleceğim. Ağustos ayından beri yükselişte olan Fırnız iyi orjinin hakkını yavaş yavaş vermeye başladı. Annesi Anna kum pistin başarılı isimlerinden Derviş Ağa ile anneden kardeş olan safkanın İstanbul'da fazla üstüne gidilmeden tamamladığı hazırlıkları da eksiksiz görünüyor.


SPRING BREAK: Yıldızhan Star ve Badarbunga arkasın üçüncülüğü çok etkili olan safkan daha önce Nakit ve Royal Capucino arkası üçüncülüğünde de göz doldurmuştu. Bugünkü rakipleri bahsi geçen gruplardaki atlara göre oldukça kolay daha önce dört kez bir araya geldiği ve kendisini yakından tanıyan aprantisi ile koşunun en şanslı ismi.



Gizli Eküri Kocaeli At Yarışı Tahminleri 


ÇATI OYUN

3 ERDURAN
3 WIN BY ME
4 ÖZDAMAR
2.1.4.3.6
3.6.1
6 SPRING BREAK 

1.05 TL

NORMAL // GENİŞ KUPON

3.7.2 // 4.6
3 WIN BY ME BANKO 
4.3 // 7.5 
2.1.4.3.6
3.6.1
6.10.9 // 11.8.3.7

38.8 TL // 147 TL


4 yorum:

  1. Oncelikle merhabalar ben bu yapilan haksizliga karsiyim bizim paramizi boyle gazp ediyorlar bizler yaris sever olarak bu cirkin olayi biran once yetkililer el atsin 6 tili kosuyor cikan at yok 5 likosuyor cikan at yok 4lu kosacagi zaman gunun kalesi yaristan cikiyor bu cok cok ayip biz parayi yerden toplamiyoruz yeter artik birileri dur desin artik siz den ricam adana kosusu kosu 4/ 2 nolu altin basak

    YanıtlaSil
  2. Ben bir yaris sever olarak adana yarisinda donen donme dolabi kiniyorum bizler parayi yerden toplamiyoruz ayiptir yaziktir bizlere ben yetkililere sesleniyorum bizleri madur etmeyin lutfen bir an once bu ise dur deyin

    YanıtlaSil
  3. Yazıklarolsun diyoyorum başka diyecek sözüm yok

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.