14 Ocak Yarış Hayatı Riskli Atlar


BURSA YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLAR


2.KOŞU

11-YÜREKLİKIZ (SON 3 KOŞUSU ) Son üç koşusuna çıkacak safkanın bunlardan mutlaka bir birincilik yada ikisinden de tabelanın diğer sıralamalarından yer çıkarması gerekir..

6.KOŞU

12-WOODS RUNNER (SON 6 KOŞUSU ) Kalan koşularından birisinde ilk dört içerisinde yer alabilirse yarış hayatı uzayacaktır.

ŞANLIURFA YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLAR


2.KOŞU

5-GÜLBAHÇEM (SON 6 KOŞUSU ) Kalan koşularından birisinde ilk dört içerisinde yer alabilirse
yarış hayatı uzayacaktır.

8-ÖDÜL AVCISI (SON 5 KOŞUSU ) Kalan koşularından en az bir defa ilk dört içerisinde yer alması şarttır.

3.KOŞU

10-AFŞİN (SON 6 KOŞUSU ) Kalan koşularından birisinde ilk dört içerisinde yer alabilirse
yarış hayatı uzayacaktır.

12-DİYARINOĞLU (SON 2 KOŞUSU ) Son iki koşusu kalan safkanın bir birincilik, bir defa tabela yapabilirse durumu az da olsa rahatlayacaktır.

13-KIRIMHANOĞLU (SON 3 KOŞUSU ) Kalan koşularından birisinde ilk dört içerisinde yer alabilirse  yarış hayatı uzayacaktır.

15-AZİMLİ ZULUT (SON 2 KOŞUSU ) Kalan koşularından bir tanesinde mutlaka ilk iki içerisinde yer alması gerekir..Aksi taktirde yarış hayatı sonlanacaktır.

4.KOŞU

13- OĞLUMEJDER (SON 4 KOŞUSU ) Tabelaları bulunan safkanın kalan yarışlarından bir birincilik dışında iki defa tabela içerisinde yer alması şarttır.

6.KOŞU

10-MAYDOŞ (SON 2 KOŞUSU) Son iki yarışı olup durumu kritik olan safkanın mutlaka bir defa tabela içerisinde kendisine yer bulması lazım.

7.KOŞU

2-HERO ADMİRAL ( SON 4 KOŞUSU ) Kalan koşularından iki tabela yapması durumunda yarış hayatı uzayacaktır.

15-RASKOLNİKOV (SON 4 KOŞUSU ) Kötü yarışlarından sonra durumu kritikleşen safkanın kalan koşularından mutlaka bir birincilik yada iki defa ikincilik çıkarması şarttır. Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.