13 Ocak Serkan Yaşar İzmir At Yarışı TahminleriSERKAN YAŞAR İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ

ÜNLÜOĞLU: Son yarışında güçlü atlarla koşmuştu hem de burada koşan Tekiner'le kiloları neredeyse aynıydı. Şimdi o rakibine oranla çok hafif kilosu var ve de mesafesinde yarışacak. Üstünde de son dönemlerin en iyi çıkış yapan jokeyi Tolga Yıldız'ı görmek bana farklı bir güven veriyor. Daha evvel 1600 metre kumda kuvvetli atları geçen Ünlüoğlu bugünküne benzer safkanları da geçebilmişti. Bugünkü programa tekle başlayıp sonraki koşular için elimiz rahat bir şekilde oynayıp sürpriz arayabilmek için Ünlüoğlu'nun iyi bir fırsat olduğunu düşünüyorum, bankomdur. 

LEAD SOLDIER: İzmir iç pistinde 800 metrede 22 - 47 çalışarak yapan safkan bu defa ön tarafta Enjoy gibi bir atla boy ölçüşmeyecek. Son yarışında arkalardan gelmişti ve de Muammerbey'e kaybetmişti fakat bugün ön tarafta istediği gibi bir tempo verip virajda artırarak geçen yılın en çok kazanan jokeyi Özcan Yıldırım'la rakiplerini uyutabilir. Ben ikramiye olarak baktığımda çok güçsüz duran programda geniş oynayanların bu ayakta en azından plase durumundaki bir atın kazanma ihtimalini göz önünde tutup çok at yazmalarını tavsiye edeceğim. Küçük oyun yapanlar da bir at yazmak isterse, bu defa daha farklı duruma gelen ve de Bursa'da iyi dereceler yaparak hazırlanan Angel Of Death'e şans tanıyabilirler. 

EDİTÖR: Sihirli Kantarma'ya destek olmak maksadıyla, reklam engelleyici uygulamalar kullanmayarak emeğe saygı çerçevesinde bizlere katkıda bulunan tüm yarış sever dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Şansınız bol olsun. 


Serkan Yaşar İzmir At Yarışı Tahminleri 

7 ÜNLÜOĞLU BANKO
3.10.7.4.2.8
1.4.3
3 LEAD SOLDIER // 4.2.5
4.3.2
10.13.14.6.3.1.7.9

30.24 TL // 120.96 TL 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.