12 Ocak Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri

AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Son iki gündür İzmir'de yaşanan kuponlar oynandıktan sonra at çıkarma ve de herkesin bu sebepten AGF beklediği ayakta isteyerek veya istemeyerek favoriye  kötü binme olaylarını büyük bir hayret içerisinde takip ediyorum. Mustafa Çiçek ve onun menajeri olan Emrah Özelçinler'in kendi atları olan Lord Of Time'ı son anda jokey raporuyla koşudan silmeleri yarış severe atılmış bir kazıktır. Kim ki bizim verdiğimiz emeğe, oynadığımız kupona ve de yatırdığımız paraya çelme takıyorsa, ondan bunun hesabının dünyada misliyle sorulmasını arzu ediyorum.

MISS PERFECT: Bugün ilk defa koşacak olan Miss Perfect sahada çok tutuluyor. Sahiplerinin koşmakta acele etmediği safkan bu yarışa çok iyi hazırlanan bir at. Makine çıkışında 22 rahat yaparak on üç at içinde birinci olan kısrak İstanbul iç pistinde yaptığı çalışmalara sentetik pistteki 1200 metrede 1.01 - 1.15 rahat galobuyla son verdi ve de yarış saatini beklemeye koyuldu. Anneden kardeşlerine baktığımızda Lady Girl ve de şampiyon dişilerden biri olan Tatvan İncisi'ni görüyoruz. Orjini de harika olan Miss Perfect bugün adı gibi mükemmel bir kız olup olmadığını bizlere göstermek için pistte olacak. Ben güvenmek için bir sürü neden buldum ve de banko olarak yazacağım. 

EDİTÖR: Sizlerin katkılarıyla yayın hayatını ücretsiz bir şekilde devam ettiren siteniz Sihirli Kantarma'yı destekleyen bütün yarış sever dostlarımıza teşekkür ediyoruz. 


Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri 

3.1.9.11.12.10
1.9.6.3.11
8.1.5.4.7
4.1.3
10 MISS PERFECT BANKO 
2.9 // 13.4

63 TL // 126 TL


Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.