12 Ocak Nalkapon Adana At Yarışı TahminleriADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün müthiş kurgumu sana biraz geç verdim, affola. Sabahtan beri Süpürgeci Sülo yeğenime ulaşmaya çalışıyorum. Gizli aramaları cevap vermiyor, top secret mesajlarıma geri dönüş yapmıyor. Bütün Adana'yı ayağa kaldırdım. Oradaki başka seyis yeğenim olan Sansar Osman'a ulaşıp Sülo'nun ahırına gönderdim. Senin için ne zorluklar mücadele ediyorum, görüyorsun.

Süpürgeci Sülo yeğenim, dün gece Urfalı birkaç seyis arkadaşına uyup pavyona gitmiş. Felekten bir gece çalıp sabaha kadar içmiş, sonra da zil zurna sarhoş olmuş. Yaptığım hesaplamalara göre bunun Urfalı köy ağalarının bir oyunu olması mümkün. Tam da benim için bir haftadır hazırlanıp istihbarat topladığı bültenden bir gece önce onu aleme götürmelerinin bana karşı bir komplo olduğunun farkındayım, haberin ola. Ben de üstün altılı bilgimi kullanıp müthiş bir kurgu çıkardım. Bugün bize Sülo'dan hayır yok anlayacağın.

Bakıyorum da İzmir bölgesinde bazı kesimler örgüt kurmuş atları son anda çıkartıp yeğenlerimi mağdur etmeye başlamış. Urfalı köy ağalarının ayak oyunlarına bir de bunlar eklendi. Dün kahvede yaptığım müthiş İzmir kurgumda son ayağı 6-8-9 geçmiştim. Üçünün de yarıştan çıkması aklıma bazı şüpheler düşürdü. Her ne kadar son günlerde kabuğuna çekilmiş bir görüntü versem de aslında teyakkuzda olduğum, düşmanlarımın saldırılarını izlediğim, zayıf bir anlarında hepsini yok edeceğim söylentileri doğrudur. Sen dert etme yeğenim benim adım Nalkapon, ben bu oyunu bozarım. 

Haydi bakalım yeğen, doğru ganyana koş. Eğer sıra varsa, en öne geçip ganyancıya ''Dayım biraz geç yayınladı'' dedikten sonra göz kırp. O da sana gülümseme yaparak müsveddeyi alacaktır. Gücümün sınırlarını ben bile bilmiyorum. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 


Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri 

10.8.2.5
3.1.7.4
2.6.5.9.8.7.1
3 GRAY TAIL BANKO
2.1.3.7
11.7.12.3

125.44 TL 

2 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.