11 Ocak Serkan Yaşar Kocaeli At Yarışı Tahminleri

SERKAN YAŞAR KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Dün AGFsi %60'a yaklaşmış olan Gümbürgümbür'ü değerlendirmeye almadan direk Torosdağı tekiyle faydalı olduysam, ne mutlu bana. Bugünkü Kocaeli yarışları da ilk bakışta kolay görünse de aslında her türlü sonuçla bitebilecek gibi. O yüzden bir adet düşük ikramiye hedefli küçük kupon bir de yüksek ikramiye odaklı geniş şablon hazırladım. Faydalı olmayı umut ediyorum. 

Herkese bol şans.

REACH THE TOP: Geçen sene Kocaeli'de üç kere koştu ve iki defa kazandı. Sonra da İstanbul'da daha iyi atları geçti. Yeniden Kocaeli'ye döndüğündeyse start verildiğinde 5 boy geç kaldığı yarışta virajı en sonuncu dönüp orta kulvara çıkan safkan düzlük süresince yaptığı sprintle dördüncü oldu. Bugün eğer Ayhan Kurşun gibi formunu hiç beğenmediğim bir jokey binmeseydi, banko yazmakta bir an bile tereddüt etmezdim ama yine de böylesi bir grupta 
küçük kuponlarda risk alınabilecek bir at, diyebilirim.

MANKENCAN: Kadir Tokaçoğlu bu sene toplam sekiz ata binip dört kere kazandı. Mesela; 1 Ocak'ta sadece bir ata bindi ve de kazandı, 2 Ocak'ta yine bir ata binip potoda kaybetti, 6 Ocak'ta dört ata binip ikisinde birinci oldu, dün de iki ata binip bir tanesini kazandı. Yani seçerek biniyor ve de her yarışta, her ata binmiyor. Bugün de yine sadece bir at için Kocaeli'ye gelmiş. Mankencan formda bir at. Son koşusunda kaybettiği Gülten Ana da çok formdaydı ve daha iyi olan birinciliği ele geçirdi. Ben üst üste iki defa ikincilik yaptıktan sonra Mankencan, bugün çok başarılı bulduğum ve formu da iyi olan jokeyiyle kazanarak maidenden çıkmayı başarabilir. Alternatif tekimdir. 


İLKAAN: Daha önceki yıllarda daha iyi atları geçebilen İlkaan, ikinci olduğu yarışta bu gruptan çok farklı atlar olan Gold Foot, Bavi Reş, Bedwulf, Princess Di, Kreacher ve Lexington Fire'la koşmuştu. O günkü yarışı yeniden izlediğimde, bütün sorunlarından kurtulmuş bir İlkaan gördüm ve de onun bu grubu geçebileceğinden hiç şüphem yok. Bazen kaçan, bazen önlerde giden İlkaan yarışa göre şekil alıp kazanacaktır. Bankom. 

EDİTÖR: Sitemizi desteklemek için reklam engelliyici uygulamalar kullanmaz ve sizi cezbedecek reklam gösterimlerinin önüne geçmezseniz mutlu oluruz. Emeğe saygı çerçevesinde bizlere katkıda bulunan herkese teşekkür ediyoruz.


Serkan Yaşar Kocaeli At Yarışı Tahminleri 

ALTERNATİF TEKLİ KUPONUM

6.4.1.8.2.7.3.5
6 REACH THE TOP 
4 MANKENCAN 
1.7.3.6
4 İLKAAN BANKO
1.7.5.8

8.96 TL

NORMAL // GENİŞ KUPONUM

6.4.1.8.2.7.3.5
6.1.5
4.8.2.6.7
1.7.3.6
4 İLKAAN BANKO
1.7.5.8

134.4 TL 

1 yorum:

  1. serkan abi senin hatan favoriyi elemen oluyor abi bunu hep yapıyorsun bilgilerin için teşekkürler

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.