09 Ocak Serkan Yaşar Bursa At Yarışı TahminleriSERKAN YAŞAR BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

YARİSSA: Önce kolay grubu geçti, sonra da Yurttay, Kovada, Seldanınoğlu gibi atları geçerek formunun ne kadar iyi olduğunu ispatladı. Son yarışı Emirsoy ve Egebeyi gibi çok formda atlar arasındaydı ve de dördüncü oldu. Bugünkü yarışların hepsini incelediğimizde Hakkı Tarık Dikencik'in koşan diğer tüm atlarında aprantileri bindirdiğini ama bir tek bu yarışta kilo indiriminden faydalanmayarak jokey Nurettin Şen'le devam ettiğini görüyoruz. Bu ayın altısında apranti Mahir Şahin'le 1200 metrede 26 - 1.09 - 1.25.8 hafif çalışarak yapan kısrak devam eden form durumuna ek olarak hafif olan kilosuyla da rakiplerine göre daha avantajlı. Küçük kuponlarda tek yazılabilir. 


QUAVIY: Bugünkü yarışta iki tane kaçmayı çok seven at var; Raziye Ana, Here İn Blue. Quaviy de sprint konusunda çok başarılı. Son koşusunda jokeyi Müslüm Çelik sprintinde gecikince çok iyi gruptan ikincilik çıkarmıştı. Eğer tadında bir biniş yapabilseydi, kazanacağından hiç şüphe duymuyorum. Bu gruba baktığımda Quaviy kadar formu iyi ve de güçlü atlara kafa tutmuş başka bir safkan göremiyorum. Kilosu çok ağır gibi dursa da rakiplerinin zayıflığıyla arayı kapatacaktır. 7 Ocak'taki 800 metrede 23 - 48 rahat çalışmasıyla da ayrıca güven aşılayan Quaviy sonlarda yapacağı kuvvetli ataklarla kazanmasını bilecektir. Günün bankosudur.

EDİTÖR: Sihirli Kantarma ailesi her gün biraz daha büyüyor ve Türkiye'nin en büyüğü olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Aramıza yeni katılan ve bizimle yeni tanışan dostlarımızı bir konuda aydınlatmak ve zaman zaman ortaya çıkan spekülatif söylem ve eylemlere karşı uyarmak istiyoruz. 

Sitemiz yaklaşık olarak iki yıldır ücretsiz olarak yayın hayatına devam etmektedir ve reklam tıklamalarına dayalı bir gelir sistemi vardır. Sizlerden bizim ismimizi kullanarak para isteyen veya kupon gönderip yatırmanızı talep eden kişilere lütfen itibar etmeyiniz. Teşekkür ediyor, bol şans diliyoruz. Serkan Yaşar Bursa At Yarışı Tahminleri

4.9.2.1.7.3
3.7.4.1
5.8.9.7.6
5 YARİSSA // 3.1
2.5.1.9.4
1 QAVIY BANKO

42 TL // 126 TL

7 yorum:

 1. Slm sitenize yaklasik 1.5 senedir bakiyorum her baktigimdada reklam tiklamami yapiyorum simdi gelelim konuya gerek sihirli kantarma gerek gizli ekuri gerekse serkan yasar yorumlariniz ve verdiginiz altililar gayet makul yalniz benim ricam nalkopon dayiya yorum yazdirmayin artik cunku dayi senaryo yaziyo sadece takip ediyorum bir tane buyuk bi altili bulamadi havadan sudan atiyo hep bu oyunu 35 senedir oynuyorum dunyanib en zor oyunudur her turlu her seyde doner bu oyunun icinde sahitde olmusundur yakindan neyse uzatmim benim ekestrim sadece nalkapona bence oyun vermedin verdigi oyunlari oynasak her ay 5000 binlik oluruz bu is 150 luralik kupona 600 lira bulmakla olmuyo size basarilar diler saygilarimi sunarim

  YanıtlaSil
 2. Supersin böyle. Devam usta

  YanıtlaSil
 3. sihirli kantarmanın üstadı serkan yaşardır Tarıkhanı tek verdiği günden beri takibime almışımdır.

  eksik olma serkan YAŞARRR

  YanıtlaSil
 4. Kara kamciya teşekkür ederim dun yakalatti

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.