08 Ocak Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri
NALKAPON ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Dün Haskaya bankomun resitalini izledin mi? Sana nasıl anlattıysam öyle kazandı değil mi? Dayının gücünün farkında var. Bakıyorum da son zamanlarda bültenler iki bira yanına 250 gram leblebi parasını bile zor veriyor. Bunun böyle devam etmesi mümkün değil. Verdiğimi geri alamıyorum. Her an her şey olabilir. Beklemede kal.

Dün Urfalı köy ağalarının yaptığı rezilliği izlerken kendimden utandım yeğenim. İlk koşuda kahvedeki herkese dağıttığım 4-1 sıralı ikili tam tuttu derken Ahmet Arslan densizlik yapıp yarışı verdi. Onun o lakayit binişi, beni altılıyı sevdirdiğim yakın çevreme rezil etti. Sana demiştim; Urfalı köy ağalarıyla kavgam mahşere kadar sürecek. Birgün tevziye çekini alıp bunların hepsinin hesabını sormam an meselesi, haberin ola. 

Adana'ya transfer ettiğim Süpürgeci Sülo kod adlı seyis yeğenimin maşallahı var. İkide iki yaptı. Benim için üstün istihbarat bilgisini kullanıp bulduğu müthiş kurgular her defasında tutuyor. Bugün de ankesörlü telefondan aradı. O sırada tam da bitmiştim, okeye dönüyordum yeğenim. Hemen yerimden kalkıp gizli görüşmeyi yapmak için kahvenin dışına çıktım. Çıkarken de pardesümü giydim. Ortalık kar fırtınasına tutulmuştu. Soğuk havada senin için son bilgileri aldım. ''Dayı Adana'da işler karışık. Pist sulu, bazı antrenörlerin kafası karışık. Çıkan atların olması söz konusu. Beşinci ayakta Aheste'nin koşmaması kesin. Sen oyununu ver ama çıkan atları da takip et.'' dedi. Ben de ona ''Traşı kes Sülo, bana müthiş bankonu söyle, emekli takımı taş konken masasında bekliyor'' dedim. ''Özür dilerim Dayı. Kusuruma bakma. Bugünkü müthiş bankomuz Singapore Prensi. Geçen gün ahırların arasında gezerken iki antrenörün gizli görüşmesine şahit oldum. Onları iyi duyabilmek için bana doğru gelirlerken çöp kovasına saklandım. Şanslıymışım ki hemen yanımda durup birbirlerine Singapore Prensi'ne bütün paralarını basmalarının an meselesi olduğunu söylediler.'' dedi. Sonra yüzüne telefonu kapatıp içeri girdim. Ona olan sinirim hâlâ geçmedi, haberiniz ola.

Görüyorsun yeğenim, Adana'dan son dakika gizli bilgilerini senin için topluyorum. İstihbaratım çok güçlü. Sana düşen; müthiş kurgumu yatırdıktan sonra müsveddeyi yok etmek, beni çevrendekilere methetmek, sayfamdan çıkmadan önce asli görevini yerine getirip tıklamanı yaparak yeğenlerimi ihya etmek. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 


Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri 

3.1.2 // 4.8.6
4.2.3.1.9.5
9 SINGAPORE PRENSİ BANKO
3.6 // 2.1
3.2.8 // 4.5
3.6.8

30.24 TL // 151.2 TL 

3 yorum:

  1. NALKAPON,Sen yarış tahmini verme istersen okey oynamaya devam et.Onu daha iyi becerirsin.Misli kuponu yatırdın.SİNGAPORE PRENSİ NEREDE KALDI.

    YanıtlaSil
  2. Nalkapon sana hayranım. Tahminler birde tutarsa varya........Dostunmu çoğalacak yoksa düşanınmı çoğalacak bilemiyorum. Ama bildiğim bir şey ikimizinde cebi dolacak. Yürübe kim tutar seni.

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.