10 Aralık Gizli Eküri Wolverhampton Tahminleri


GİZLİ EKÜRİ WOLVERHAMPTON TAHMİNLERİ

Değerli dostlar yabancı yarış tahminlerine geri dönmeye karar verdim. Bugün her ayağı yorumlayamasam da ilerleyen günlerde tıpkı eski günlerdeki gibi tek tek her ayağı analiz edeceğiz. Umarım geçmişte yakaladığımız başarıyı bıraktığımız yerden devralıp yola devam ederiz. 

Günün dördüncü ayağında start alan Shamshon kazandığı koşusuda düzlüğe en geride çıkıp son 100 metrede iyi ara kapatıp potoya çok kolay uzanırken üç boy da fark yaptı. Bir önceki koşusunda da burun farkıyla ikinci olan safkan çok iyi bir form yakalamış durumda ve bu tarz gruplarla da baş edebilecek kapasitede. Bugün aynı yarışı tekrarlaması halinde bir kez daha foto finiş çizgisini önde geçebilir. Son iki yarışı düz pistte olan ve her ikisinden de çok az farklarla dördüncü ve beşinci olarak ayrılan Landing Night, jokeyi ile daha önce Wolverhampton'da üst klaslarda başarılı yarışlara imza atmış bir isim. Bugün Ornate yerine kendisini tercihleyen Mcdonald ile Shamshon'un en ciddi rakibidir. 

Günün son ayağında startla birlikte Barnaby Brook ve Planeteria ikilisi ön plana düşecektir. Bunların hemen gerisinde ise Lunar Deity ve Rubensian ikilisi yer alırken en geride bekleyen Berlusca içeriden ve onun hemen önünde yer alacağını düşündüğüm Bounderby dışarıdan ataklarına sıklık kazandıracaklardır. Ben neticenin de bu iki sprinter safkan arasında şekillenmesini bekliyorum. Ancak Berlusca özellikle son startında çok iyi durumdaydı. Düzlüğe çok diri çıkan safkan o gün için her zamanki gibi içeriden yürüyerek istediğini alamasa da bugün biraz daha denk rakiplerin arasında birinciliğe daha yakın duruyor. 

YABANCI YARIŞ SİTELERİNİN WOLVERHAMPTON TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZGizli Eküri Wolverhampton Tahminleri

6.2.1.5.3.4.7
10.6.4
4.1.9
4 SHAMSHON // 5.1
7.6.3.1.4.9
6 BERLUSCA // 4

18.9 TL // 112.4 TL 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.