17 Aralık Nalkapon Şanlıurfa At Yarışı Tahminleri

NALKAPON ŞANLIURFA AT YARIŞI TAHMİNLERİ


Nasılsın yeğenim iyi misin? Sana sayfamdan ne mesajı verdim? Bu iş daha bitmedi. Urfalı köy ağalarıyla olan hesabım kolay kolay kapanmaz. Gücümün doruklarındayım. Artık onların defterini dürmemin zamanı geldi de geçiyor bile. 

Bugün sana üstün altılı bilgimle iki müthiş banko çıkardım yeğenim. Resital var resital! Ferit Yardımcı yeğenimin bindiği Son Sevincek, geçen sabah uyanıp ahırda kişneyerek huysuzluk çıkarmış. Bu durumu gören seyisi de hemen antrenörü çağırmış. Ahıra gelen antrenör elinde çiçeklerle konuşmaya başlamış: ''Söyle gül goncam derdin nedir? Her ne kadar çok yarış kazanamasan da senin mükemmel bir dişi olduğun, erkeklerin hepsinin peşinde olduğu, emekliye ayrılacağın günü iple çektiği, telefonlarımın hiç susmadığı söylentileri doğrudur. Ne istersen yapmam mümkün'' demiş. O da kişneyerek ''Son kazandığım yarışta bana binen Ferit yeğenini ara. Artık kazanmamın vakti geldi de geçiyor bile. Kaslarım çok kuvvetlendi. Fark atmam söz konusu'' demiş. Anlayacağın uçacak yeğenim uçacak.

Sana vereceğim ikinci müthiş bankom da Top Gun yeğenim. Ünlü Amerikalı artist Tom Kıruz'un en beğendiğim filmidir haberin ola. Ekürisiyle birlikte şov yapacaklar şov! Onun hakkında fazla konuşmama gerek olmaması mümkün. 

Haydi bakalım yeğenim sıra sende. Doğru ganyana koş, üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgumu yatırdıktan sonra da müsveddeyi yok et. Ortaklarımızın çoğalmasını istemezsin değil mi? Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 


Nalkapon Şanlıurfa At Yarışı Tahminleri

9.12.8.7.3.2.11 // 10.5.4.6.1
7 SON SEVİNCEK BANKO
5.8.10.2.4.6
10 TOP GUN BANKO
11.2.3.4.7.5.9
1.7.13.15.18.14

89.2 TL // 151.2 TL Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.