07 Aralık Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri


NALKAPON İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Dün sana müthiş Diyarbakır kurgumda ne dedim? Elmasınkızı bankom resital yapacak resital! Ne oldu yeğen? Dayının büyüklüğünü bir daha gördün. Benim için hipodrom fark etmez; gerekirse Urfalı köy ağalarının gizli bankosunu ceplerinden alırım. İstihbaratım çok kuvvetlidir bu böyle biline.

Biliyorum yeğenim; sabırsızlıktan ölüyorsun, meraktan çatladın. Acaba Dayım Sahte Kral Aleksandır'ı nasıl yerle yeksan etti, diye için içini yiyor. Seni daha fazla bekletmem mümkün değil.  

Yeğenim şatoya girdiğimizde her yer sessizdi. Tâ ki Sahte Kral Aleksandır'ın suitine gelen kadar. Kapıyı açtığımızda 100 mızraklı yardakçı karşımızdaydı. Üstün zekamla Yılan Dimitri'nin bizi satmış olduğunu anlamam çok zor olmadı. Yanıma köy esnafını almıştım. Tek hedefim Sahte Kral Aleksandır'ın haraç zulmüne son vermekti. Kapı açıldığında Tavuk Döner Andrea, Sarraf Doryan, Sütçü Ferdinand, Şef Julyen, Lipton Jon, Sinsi Nikola bir de Tosun Darko geri vites yaptı. Onların korktuğunu görünce hemen güçlü pazularımı kullanıp kapının birini yerinden söktüm. Amacım onu kendime zırh yapmaktı. İlk hamlemde 20 yardakçı devrildi. Sonraki hamlemde geriye sadece 35 yardakçı kalmıştı. Kompiter beynimle bir yandan devirdiklerimi sayıyor, diğer taraftanda sonraki hamlemi düşünüyordum. Yanımdaki esnaf takımına cesaret gelince kılıç sesleri gecenin karanlığını yarmaya başladı. Kapıyı bırakıp asıl silahım olan Osmanlı tokadını kullanmaya başladım. Tam savaşı kazandık dediğimde birden merdivenlerden 100 tane daha Sahte Kral Aleksandır'ın yardakçısı geldi. 

Artık işler kızışmıştı yeğenim. Önce Tavuk Döner Andrea devrildi. Sonra Lipton Jon hakkın rahmetine kavuştu. Sütçü Ferdinand'la Şef Julyen'in de devrildiğini gördüm. Yanlarında getirdikleri esnaf yardakçılarının çoğu da el ense olmuştu. Sinsi Nikola, Tosun Darko, Sarraf Doryan birden kılıçları bırakıp teslim oldu. Artık yalnızdım. Beni 8 saat esir alamadılar. En az 85 mızraklı yardakçıyı yok ettim. Ama yorulmuştum yeğenim. Anladığım kadarıyla Sahte Kral Aleksandır beni canlı istiyordu. Teslim olmak asil kanıma yakışmazdı. 38 yardakçı beni zor zaptedip Sahte Kral Aleksandır'ın otlakta kurduğu çadıra götürdü. 

Kapıdan girerken Yılan Dimitri'yi gördüm. Bana pis pis bakıyordu ama gözlerindeki korkunun da farkında olmam mümkündü. Çadırdan içeri girdiğimizde bana diz çöktürdüler yeğen ama öyle kolay olmadı. 28 yardakçı omzumdan bastırdı da öyle oldu. Ellerimi arkadan bağlıydı. Sahte Kral Aleksandır tahtından kalkıp bana doğru yürüdü. Konuşurken etrafımda tur atıyordu. Gözümü bir yardakçının kılıcına dikmiştim. ''Bana bak Nalko, köye geldin, düzenimi bozdun, ahaliyi uyandırıp haraç almama mani olmaya çalıştın. Her ne kadar sen gelmeden önce o köyün kralı olsam da sen geldikten sonra prestij kaybettiğim, popülerliğimin sana kaydığı, etrafımdakilerin senin çevrene doluştuğu, bunun da beni rahatsız ettiği söylentileri doğrudur. Sana bir şans vermiş olmam da söz konusu. Ama sen ne yaptın? Damarlarında dolaşan Ispartalı kanınla Spartaküs olmaya çalıştın. Şimdi karşımda diz çökmüş, abaküs gibi oturuyorsun. Bundan böyle benim oyuncağımsın bu böyle biline'' dedi. Sonra bir yardakçısı üstümdeki son moda kıyafeti çıkardı. Eline kızgın demiri alan Sahte Kral Aleksandır, bir elinde şarap kadehiyle arkama geçti. ''Demek çocukluğumdan beri sevdiğim Elena mı da elimden aldın gafil. Şimdi senin sırtını yakmam an meselesi. Geri döndüğünde Elena yüzüne bile bakmayacak.'' diyerek beni dağladı. Hiç sesimi çıkarmamam onu çok kızdırdı. Bir daha bir daha bir daha bastı yeğen. Sırtımın her yerini dağladı. ''Konuş köpek, acı çek, ağla, ayaklarıma kapanıp yalvar yoksa seni öldürürüm anladın mı?'' diye diye çılgına dönüyordu. Oradan bir yardakçısı çıkıp ''Yüce Aleksandır eğer bu mükemmel insanı öldürürsek ahali ayaklanır. Sevenleri çok, kahraman olur. Onun yerine iki gözüne kızgın yağ döküp kör edelim. Böylece ona hayatı zindan etmemiz mümkün.'' dedi. Sahte Kral Aleksandır, Çin'den getirdiği işkence ustası Cellat Baoçuançiong'u çağırtıp ona beni öldürmeden bütün kemiklerimi kırmasını söyledi. Ona bu ismi insanları yaşarken öldürmesinden ötürü vermişlerdi. Beni böyle bitirebileceklerini sanıyorlardı ama yeğen yanılıyorlardı. Yardakçıları koluma girip işkence odasına götürmeden önce Sahte Kral Aleksandır'a dönüp tek bir cümle söyledim: Karaman'ın koyunu, sonra çıkar oyunu.

Görüyorsun yeğen ne badireler atlattım. Bugünlere gelmem kolay olmadı. Bugün sana iki müthiş banko veriyorum. Tepe tepe kullan. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 


Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri 

8.7.3.4.1.10
2.1.8.6.10.9.11.12
5 BEYAZ KULE BANKO
1.3.8.4.6.2.7.5
6.10.1.3.5
7 UÇAN UÇAN BANKO

134.4 TL

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.