20 Aralık Nalkapon Şanlıurfa At Yarışı Tahminleri
NALKAPON ŞANLIURFA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Yeğenim bugün Urfa'da dönen dolapları çözememiş olmam söz konusu. Gahtalı Mıstık yeğenim telefonlarıma cevap vermedi. Urfalı köy ağalarının onu esir aldığını düşünüyor olmam da mümkün. İstihbarat musluğumu kesmek için ellerinden geleni yapıyorlar. O yüzden bugün bankomuz yok, haberin ola. 

Yeğenim sen şimdi Sahte Kral Aleksandır'ı nasıl yok ettiğimi merak edip duruyorsun. Hatırla yeğenim işkenceci Çinli Baoçuançiong bütün kemiklerimi kırmıştı. Sonra da kurtlar beni mağaralarına götürüp sütle tedavi ederken Lokman Sebastian gelmişti. Kemiklerim iyileşse de gözlerim kördü. Orada da imdadıma Şayolinli Çinli Rahip dostum Zingçingtong yetişmişti. Artık köye dönmem gerektiğini biliyordum. 

Sabah ezanıyla yola çıktım. Öğlene doğru köye vardım. Döndüğümde aldığım haberler beni yıktı yeğen. Sahte Kral Aleksandır plan değiştirmiş, bütün köylüyü öldüğüme inandırıp Sarı Papatya Elenam'la nişanlanmıştı. Sokakta kalmamam için bana bir baraka verdiler. Popülerliğim bitmişti, kör olmam herkesin umudunu tüketmişti. Geçinmek için dilenmem gerektiğini söylediler. Her gün namaz çıkışı caminin kapısında dileniyor numarası yapıp radar gibi keskin kulaklarımla istihbarat topluyordum. Uygun zamanı bulduğumda Sahte Kral Aleksandır'ın ölüm fermanını yazacaktım. Kurt sürüsüyle Şayolinli Çinli Rahip karate ustası dostum Zingçingtong benden haber bekliyordu. 

Birgün namaz çıkışı dilenirken Sarı Papatya Elenam'ın sesini duydum yeğen. Yaptığım hesaplamalara göre 800 metre ileriden geliyordu. Annesine ''Her ne kadar kör olsa da Nalkapon'a aşık olduğum, Sahte Kral Aleksandır'la evlenmek istemediğim söylentileri doğrudur.'' dedi. Annesi de ''Benim güzel yüzlü kızım. Eğer onunla evlenmezsen, babanı bitirmeleri, dükkanını elinden almaları an meselesi. Nalkapon bu hale düştükten sonra Aleksandır çok azıttı. Karşısında kimse duramaz.'' diye karşılık verdi.

Aldığım istihbarata göre haftaya düğün vardı yeğenim. Büyük bir şölen yapılacaktı. Zamanın geldiğini biliyordum. Her sabah omuzuma konup benden aldığı istihbaratı kurtların inine götüren saksağan kuşu yine geldi. Ona kuş dilinde artık zamanın yaklaştığını, hazırlıkların bitirilmesini istediğimi söyledim. Hesap günü yakındı.

Ne dedim sana yeğenim? Bugün müthiş bir bankom yok. Bırak Urfalı köy ağaları elinden sazı düşürmesin, ben onlara saksafon çaldırmazsam, adam değilim.  Son Sevincek bankomun kapaklarını geç açtıklarını, onun 10 boy geç koştuğunu unuttuğumu sanma. Daha Dayın ölmedi, korkma. Gözlerinden öperim, şansın bol ola.


Nalkapon Şanlıurfa At Yarışı Tahminleri 

3.2.4.6.5
3.1.2 // 7.10
4.13.7
1.5.3.7
6.7.13
1.2.10

81 TL // 135 TL

4 yorum:

 1. Ya nalkapon dayi sen ne iciyosunda bu kadar senaryo yaziyosun bu senaryolari birak artik da dogru durust programa bakip dogru tahminler ver bence bi senedir seni takip ediyorum hep laftasin bosdasin bos laflara hikayelere milletin karni tok artik bence bu sitede tahminkeri birak sen oteki site yazarlarinada yazik ediyosun sitenin prestijini zedelesiyosun simdi aksam verdigin 125 liralik urfa tahminini takip edicem bakalim kacda kalicak besde kalsin bi buyuk raki arti mezeler benden

  YanıtlaSil
 2. Sayin site ediitorleri bu zamana kadar sadece takip ediyodum ve reklamlarada geregini gosteriyordum ve hic bi yorumda yazmiyordum gerek karakamci gerek sihirki kantarma size lafim yok yanlis anlamayin ama nalkapon hakkindaki yirumumu yayinlamasaniz bile gerekli ilgiyi gisterin lutfen bende bu oyunu 1984 senesinden beri oynuyirum sonucta saygilar...

  YanıtlaSil
 3. İyi ya da kötü demeden. İçerisinde küfür olmayan tüm yorumları paylaşıyoruz. Eleştiri daima ileriye götürür. Saygılar ,teşekkür ederiz

  YanıtlaSil
 4. Nalkapon day kimdir necidir bilmem ancak belli ki hayal dünyası geniş, kalemi kuvvetli bir şahsiyet. Yarış kısmına gelecek olursak şahsen kendisini başarılı bulmuyorum, yazılarına gülüp geçip tahmin anlamında değerlendirmeye almıyorum.
  Adı üstünde zaten tahmin, ve yarışlarda da türlü türlü dümen oluyor ancak sitedeki diğer yazarlara bakılınca başarı oranı cidden düşük kalıyor. Gönül isterdi ki bankoları şapka gibi otursun, keyifle yazılarını okurken gönül rahatlığıyla tahminlerinden de faydalanalım...

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.