12 Aralık Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri


NALKAPON BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ 


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün yine mükemmelliğim üstümde, haberin ola. Müthiş kurgularımın kötü gitmesi bazı kesimleri yüreklendirse de gücüm yerinde. Bugün sana Sahte Kral Aleksandır'ın işkencecisi Yürüyen Ölüm Çinli Cellat  Baoçuançiong'un yaptığı işkencelerden söz etmem mümkün. 

Beni çadırdan çıkarıp bir mağaraya götürdüler. Orada önce çivili tabuta koydular. Eğer içeride kıpırdarsam, her yerime çivilerin saplanacağını bilmem söz konusuydu. İçine girdiğimde transa geçtim. Şayolinli Rahip dostum Zingçingtongu o zamanlar tanımıyordum. Onun bana sonraları öğrettiği acı hissetmeme tekniğini kullanamadım. Üç saat sonra tabutun kapaklarını açtıklarında vücudumda tek bir çizik bile olmaması Baoçuançiong'u hem kızdırmış hem de hayran bırakmıştı. Hemen yardakçılarına talimat verip beni askıya aldı. Bir masaya yatırıp ellerimi, ayaklarımı karşılıklı bağladılar. Akıllarınca çekiştirip acılar içinde kıvranmamı sağlayacaklardı. Sonunda da kollarımla bacaklarım yerinden çıkacaktı. İşte o anda içine demir konmuş çimento gibi sağlam pazularımı devreye soktum. Onlar beni çekiyordu, ben de onları. Çok geçmeden yardakçılar devrildi. Yürüyen Ölüm Çinli Cellat Baoçuançiong dışarıdan 20 tane daha yardakçısını çağırdı. 11 o taraftan 11 de öteki taraftan çekiyorlar ama güçlü kaslarımı yerinden oynatamıyorlardı yeğenim. Bu onları çok öfkelendirdi. Yürüyen Ölüm Çinli Cellat Baoçuançiong'un öfkeden deliye dönmesi an meselesiydi. Sonra da bir başka işkence aleti olan çivili sandalyeyi getirdiler. Ona oturduğumda bütün kaslarımı sıkmamla hepsinin bir çelik yeleğe dönüşmesi bir oldu. İki buçuk saat boyunca hiçbir çivi saplanamadı. 

Akşam olduğunda Sahte Kral Aleksandır'la yanında Yılan Dimitri kapıdan girdiler. Benim hâlâ dipdiri olduğumu görmek onları da kızdırmıştı. Sahte Kral Aleksandır durumu fark edince dışarıdan 150 adamını çağırdı. Hepsinin eline bir haydar sopa verdi. Hepsi aynı anda üzerime çullandılar. Artık dayanmam mümkün değildi yeğenim. Bütün kemiklerimi kırdılar. Sonra da kızgın yağı getirdiler. İki gözüme döktüler. Artık kördüm. Beni kaldırıp ormana attılar. 

Ormanda yaralar içinde kıvranırken bir kurt sürüsü yanıma geldi. Lider kurt gözleriyle sürüsüne talimat verdi. Sonra da beni paçalarımdan sürükleyip kendi sığınaklarına götürdüler. Orada adını Asena koyduğum dişi bir kurt ölmemem için beni emzirdi. Sonra bir haberci kurt köylülere haber vermeye gitti. 

Akşam olmuştu yeğenim. Kırık kemiklerim hareket kabiliyetimi yok etmişti. Karanlık çökmeye yakın kurt sığınağına Lokman Doktor Sebastian gelmişti. Beni bir yokladıktan sonra, hayatımda böyle kuvvetli bir adam görmedim, dedi. Sonra da reçetemi yazdı. Bütün vücudum alçıya alınacaktı. Kuvvetli beslenmem için haftada bir dana yemem, her öğünde de kurt sütü içmem gerekmesi mümkündü. Artık sadece gözlerim kalmıştı. İki gözüm körken düşmanlarımla baş etmem mümkün değildi. 

Bir ay sonra çivi gibi ayağa kalktım yeğenim. İlk gün 4000 metre yokuş yukarı, 4000 metre de yokuş aşağı toplam 8000 metre maraton koşusu yapıp 400_500 kiloluk kayaları kaldırdım. Böylece zayıflayan kaslarım eski gücüne kavuştu. Lider kurt gözlerime bir çare düşünüp bulamamıştı. Sürüden bir çerisine talimat verip Şayoline yollamıştı. İşte Şayolinli Çinli Rahip dostum Zingçingtong'la böyle tanıştım. Bana gözlerimi kullanmadan görmenin yanında, kungfu, judo, aikido, karate bir de ninjutsu öğretti. Artık intikamımı almam an meselesiydi. 

Devamı sonra yeğenim. Şimdi üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgumun keyfini çıkarma zamanın geldi de geçiyor bile. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 


Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri 

3.9 // 7.8.5
6.2.8.7.5
1 DI FORCE // 6 (2 AGF)
3 HANKUTLU BANKO
2.3.6 // 1.9.5
2.5.4.3 // 6.8.5

8.4 TL // 147 TL 

2 yorum:

 1. Nalkapon Yeğen'in Dikkatine..

  Sizden rica ediyorum , nalkopunun yorum yapmasina engel olun.. sizin siteyi geri goturuyor.. 1 kisiye bile altili bulduramayan bir yorumcuya bu sitede yer yok.. Sadece onu gormeyeyyim diye sizin siteye girmek istemiyorum..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yahu adam tutturmuş,buldurmuş altılıyı,sen neyin kafasını yaşıyorsun,tıklama kardeşim o halde o zaman yorumları da okumazsın,senin gibi nankörlerin yüzündenmi gidecekmiş nalkapon,yorumlarını görmek istiyorsun da ondan tıklıyorsun,ancak ve şablonun yatmasını ellerinizi avuşturarak şeytani bir şekilde hazır bekliyorsunuz ki hakaret etmek için,senin yazdığın yazıda hakaret yok ama bir çok hakaret içeren yazılar okudun bazı ziyretçilerden,soruyorum siz ne istiyorsunuz Nalkapon Day,dan göz,,nüze mi battı,yada size karşı bir hatamı etti* NEDİR YANİ,ARKADAŞ SANA HERGÜN BİRİLERİ TARAFINDAN AŞAĞILAYICI YORUMLAR YAZILSA SEN NASIL HİSSEDERSİN? KALDI Kİ BEDAVADAN FAYDALANIYORUZ VE BİZDEN KİMSE BİR ÜCRET DE TALEP ETMİYOR,SANKİ BEŞ,BEŞ, PARA VERDİNDE MİLYONLUK MUHABET EDİP DURUYORSUNUZ,bırakın bu tarz yazışmaları da biraz moral verelim ki daha iyi sonuç alalım Nalkapondan yaralanamayanın kafatasında beyin yok demektir,ben çoktandır işlerimin yoğunlıuğundan siteyi ziyaret edememiştim ve hemen Nalkaponu ziyaret ettim.ve ne göreyim altılıyı bulmuş tebrik edileceğine kötü sayılan ve istenmeyen adam olmuş yazıklar olsun be ssana ve senin gibi haybecilere,bedava site ama işine geldiği gibi istiyorsunuz,yeter be insanda biraz utanma arlanma olmalı,utanmıyormusunuz bu tür olumsuz yorumlar yazmaya,girmr kardeşim Nalkaponun yorumlarını okuma ve ikide bir saçma sapan yorumlarda yazma.Nalkapon Tebrik ederşim şablonun tutmuş ama ben oynayamadım,bu gün döndün ancak siteye girdim de öyle gördüm inşallah daha büyükleri nasip olsun,Tebrikler.

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.