24 Aralık Yarış Hayatı Riskli Atlar
BURSA YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLAR

2.KOŞU

10-BARGAN (SON 4 KOŞUSU ) Son yarışları kötü olan safkanın durumu kritikleşti. Kalan yarışlarından birisinde en az bir defa ilk iki içerisinde yer alması gerekir.

7.KOŞU

7-MENİNA (SON 6 KOŞUSU ) Bir defa tabela içerisinde yer alması durumunda yarış hayatı uzayacaktır.

13-MİRANUR (SON 6 KOŞUSU ) Son koşularında biraz da olsa kıpırdayan isim bir birincilik yada iki defa tabelanın diğer basamaklarından yer kapabilirse durumu oldukça rahatlayacaktır. 

ŞANLIURFA YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLAR 

2.KOŞU

2-STAR OF ROCK (SON 6 KOŞUSU ) Form tutmakta zorlanan safkan iki defa tabela içerisinde yer alabilirse yarış hayatı uzayacaktır.

3.KOŞU

15-ŞİMŞEK KRALI (SON 5 KOŞUSU ) Son yarışlarında göz dolduran isimin, bir birincilik yada tabelanın diğer sıralamalarından iki defa yer kapması şarttır. 

6.KOŞU 

1-ORANGE BLOSSOM (SON 6 KOŞUSU ) Kalan yarışlarından en az bir defa ilk iki yada iki defa tabelanın diğer basamaklarından yer çıkarması zorunludur. 

5-HERO ADMİRAL (SON 6 KOŞUSU ) Bir birincilik dışında İki defa tabelanın diğer yerlerinden yer çıkarması şarttır. 

8-RED EYE (SON 6 KOŞUSU ) Kalan yarışlarından birisinde bir defa ilk iki çerisinde yer alması durumunda yarış hayatı uzayacaktır.

7.KOŞU

13-UÇAN REİS (SON 4 KOŞUSU ) Son yarışları kötü olan safkan ilk defa çıkacağı Şanlıurfa pistinde kendisine tabela da yer bulabilirse yarı hayatı uzayacaktır.

14-KARINCA CEREN (SON 5 KOŞUSU )  Kalan yarışlarından birisinde bir defa ilk iki çerisinde yer alması durumunda yarış hayatı uzayacaktır.


Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.