23 Aralık Salim Kafa İzmir At Yarışı Tahminleri

Sevgili dostlarım merhabalar,

İzmir programında herkese bol şanslar dileyerek fikirlerimi paylaşmak üzere huzurlarınızdayım.

Önce hisleriniz ve tuttuklarınıza güvenin sonra da inandığınız güvendiğiniz dürüst dediğiniz yorumcular varsa fikirlerini dikkate alınız...

Sizlerin güvenine mazhar olmaktan başka bir çıkarı yoktur bu fakirin. Bunu bilin isterim.

En derin sevgi ve selamlarımla
salimkafa


CRASSUS

Safkan son yarışında uzun mesafede işlemedi açıkçası... Ancak aralık ayında idman pistinde pek boy göstermese de  safkanda kıpırdanma olduğu haberleri kulağıma çalınmıyor değil...

Mesafede iyi derecelere sahip olan Crassus 1600 metre mesafede start aldığı sondan bir önceki koşudunda da bence iyi bir derece elde etmiştir.

Bugüne kadar elde ettiği 7 birinciliğin 4'ünün 1400 metre, birinin ise 1500 metre mesafede olduğuna dikkat çekmek isterim.

İdeal pist mesafesinde ve uygun bir grupta start alan CRASSUS bugün etkili binicisi ile programda güvendiğim isimlerden biridir. İhmal etmemenizi öneriyorum.

BABA MUZO

Yarış hayatına etkili bir birincilik ile başlayan safkan akabinde genel olarak iyi ve makul dereceler koşmuş olsa da potoyu önde geçmeyi başaramamıştır.

Son startında Bursa pistinde 1300'ü 1.21.20 derece ile koşan safkanın bugün İzmir pistine uyum sağlaması halinde koşuyu kazanacağı görüşündeyim ve risk alırım diyen dostlarım için alternatif tek olarak önermekteyim.

HANIM SULTAN

Son koşusundaki performansını bu grup için kesinlikle ölçü almadığımı belirtmek isterim.

2 yıl aradan sonra İzmir kumuna çıkacak olan safkanın bu pistte 10 kez start alıp 1 kez kazandığını ve 4 kez de tabelada yer aldığını belirtmemde fayda görüyorum.

İstikrarlı yarışlar sergileyen Hanım Sultan'ın  bu grup için yeterli form ve idman durumuna sahip olduğunu düşünüyorum. Favorimdir.

PERFECT RUNNER

Gruba baktığımda en pişkin tay olarak gördüğüm isim son startında 1400 metre kum pistte 1,29 içinde maiden grup için iyi bir derece gerçekleştirmiştir.

Bunun da ötesinde yarışı dikkatle izlediğimde son viraja sonlarda girmesine karşın  600 metre boyunca düzgün aksiyonlarla etkili bir sprint ortaya koyduğunu da buraya not düşmekte fayda görüyorum.

200 metre uzayan mesafede son 200 e doğru rakiplerine hakim olarak rahat bir şekilde maiden'a veda edeceğini düşünüyor ve günün bankosu olarak değerlendiriyorum.

EDİTÖR; Sitemizin ayakta kalması ve kalkınması için desteklerini esirgemeyen yarış sever dostlara teşekkür ederiz. İZMİR NORMAL ŞABLON

2,1,5,9,10
BABA MUZO (2)
1,2,5,3
1,3,6,4,5
PERFECT RUNNER (6)
2,7,6,12

İZMİR ÖZEL ŞABLON

2,1,5,9,10
2,9,5,3,7,10
1,2,5,3
1,3,6,4,5
PERFECT RUNNER (6)
2,7,6,12

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.