23 Aralık Gizli Eküri Adana At Yarışı Tahminleri
GİZLİ EKÜRİ ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ


HAZELEYES: Ankara'nın ardından Adana'ya da iyi başlayan Hazeleyes bugün bu koşuyu kazanamazsa, benim açımdan kimin önde bitireceğini kestirmek gerçekten güç. Çünkü diğer atların birbirlerine denk olduğunu düşünüyorum. Özcan Yıldırım'la ikide iki yapan safkanın anne kardeşleri Kırdemirkır ve Cerastes kendi klasında oldukça başarılı isimler. Biraz mesafe istediğini düşündüğüm safkan için on birinciliğine göre 300 metre daha uzadı ve rakipler de uygunlaştı. Bugün hemcinsleri arasında koşacak olan safkanın biraz daha lehine olan mesafede birinciliğe çok yakın olduğuna inanıyor ve ilk ayak riskini sevenler için tek olarak öneriyorum.


MAHSİMA: Diliran'la tam kardeş olan safkan ilk koşusundan bu yana mercek altına aldığımız bir tay. Son üç yarışında da üzerinde apranti vardı ve bugün ilk kez Müslüm Çelik ile buluşacak. Adana'da hazır atlarla şans bulan ve kendisine güvenen antrenör ve at sahipleri yanıltmayan Müslüm Çelik'le bugün bir beyaz bayrak ayna yarışına imza atma ihtimali yüksek olan safkanı günün alternatif teklerinden biri olarak öneriyorum. 

DOWN TOWN: Bu tarz bir grupta ilk kez bu mesafeye çıkacak olan safkan muhtemelen bugün Gloin'i yakın markaja alarak viraja dek gelecektir. Mesafeyi kısaltmak için, Gloin'i çok zorlayacağına ya da öne çıkacağına inanmıyorum. 300 - 400 metre rakibinin yavaş tempo sürüklenmesine müsaade ederse, çok yatkın bulmadığım bu mesafede bir şansı olabilir. Ayrıca son koşusunda geç başlayıp geriden attığı sprint de iyiydi. Kalitesine inandığım safkanın bu grubu geçebilecek güç ve yetenekte olduğuna inanıyorum.CAHİL: Birkaç gün sonra yapılacak olan handikap 17 mücadeleden kayıt sildiren Cahil 50 kg sıklet altında start almak yerine 59 kg'ı seçti. Daha evvel benzer bir grubu da gerisinde bırakan safkan, o gün burada favori olarak start alan Mister Rain'i de mağlup etmeyi başarmıştı. Form olarak beğendiğim safkan sürpriz sonuçlara adını yazdırmayı seven binicisi ile denk rakipler arasında ön plana çıkıyor. 


APASBEY: Dört ay ara sonrası gördüğü yarışlarla toparlanan safkanın daha önceki koşuları referans alınacak olursa, bugün bu grubu, bu mesafede geçebileceğini söylemek mümkün olur. Kralarslan, Geçgelanna, Seremir, Pirsuslu, Moskova Ateşi, Yoldaşhan gibi safkanların arasında hiç sırıtmayan Apasbey mesafenin kısa olmasından ötürü burada rakiplerinden bir adım öne çıkıyor. Uzun mesafeye yatkın rakiplerinin varlığına ilaveten formsuz atların bulunduğu grupta günün sürprizini gerçekleştirebileceğine inandığım safkanı günün bir diğer alternatif teki olarak öneriyorum.


RADARKIZ: Kum pistin başarılı isimlerinden Fazıl Ağa ile anneden kardeş olan safkan zaten bir Yalaz temsilcisi olmasıyla da orjin olarak kumu işaret ediyor. İlk üç startında çim pistte denendi ve bence çok eksik koştu. İlk koşusunda beraber piste çıkarak üçüncü olduğu aprantisi ile hazırlandığı bu mücadelede ilk kum tecrübesinden iyi bir sonuç çıkarmasını bekliyorum. Programı tatlı bir sürprizle kapatmamıza vesile olabilir.


Gizli Eküri Adana At Yarışı Tahminleri 

KÜÇÜK KUPON

1 HAZELEYES 
6 MAHSİMA 
3.2
1.5.2.3
5 APASBEY
6.1.5.10

2.24 TL 

GENİŞ KUPON

1.5.6.7.2
6.11
3.2.1
1.5.2.3.6.7
5.6
6.1.5.10.2

126  TL 1 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.