20 Aralık Yarış Hayatı Riskli Atlar
BURSA YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLAR 

5.KOŞU

6-SÜRELBEY (SON 2 KOŞUSU ) Son iki startında çok kötü dereceler çıkartan safkanın kalan koşularından mutlaka bir birincilik yada iki defa tabelanın her an gibi bir sıralamasından yer kapması gerekir. 

7-BİLGELİ (SON 4 KOŞUSU ) Son zamanlarda form tutan isim bir birincilik, iki ikincilik yada üç defa tabela yapabilirse yarış hayatı uzayacaktır.

7.KOŞU

3-PREDESTINATION (SON 3 KOŞUSU ) Yarış hayatının uzaması için bir birincilik yada kalan koşularından iki defa tabelanın her an gibi sıralamasından yer çıkarması şarttır. 

9-REDSUN (SON 5 KOŞUSU ) Bir birincilik, iki ikincilik yada üç defa tabelanın diğer basamaklarından yer çıkardığı taktirde yarış hayatı uzayacaktır..

ŞANLIURFA YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLAR 


2.KOŞU

6-ŞİMŞEK KRALI (SON 6 KOŞUSU ) Bir birincilik dışında iki defa tabela da yer edinebilirse durumu rahatlayacaktır.

8-KIRIMHANOĞU (SON 6 KOŞUSU ) Kalan altı koşusundan birinde ilk iki içerisinde yer alması yeterli seviyede olacaktır..

3.KOŞU 

3-STRAY STRONG (SON 5 KOŞUSU ) Kötü performansa sahip isimin iki defa tabela içerisinde yer alması halinde koşu hayatı uzayacaktır..

13-RASKOLNİKOV (SON 5 KOŞUSU ) Katıldığı on beş koşudan bir tabela bile çıkartamayan safkanın kalan yarışlarından mutlaka bir birincilik, iki ikincilik yada üç defa tabelanın diğer sıralamalarından yer çıkarması şarttır.

5.KOŞU 

6-LİON MASTER (SON 3 KOŞUSU ) Kalan yarışlarından birisinde durumunun rahatlaması için de mutlaka ilk iki içerisinde yer alması gerekir. 

7-WOW SO COOL (SON 3 KOŞUSU ) Aynı durum bu kısrak içinde geçerli. Bir birincilik yada iki defa tabelada yer edinmesi gerekir aksi taktire tehlike çanları kendisi için çalacaktır.


6.KOŞU

6-DİEFRUZ (SON KOŞUSU ) Son iki yarışında tebalaya girebilen tayın son yarışı ve mutlaka ilk dört içerisinde yer alması gerekir. Aksi taktirde yarış hayatı sonlandırılacaktır. 


Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.