20 Aralık Gizli Eküri İzmir At Yarışı Tahminleri


GİZLİ EKÜRİ İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ

2. KOŞU

CHEERLEADER EFFECT: Annesi Miss Hawai start aldığı 26 koşunun 8ini kazanan ve birçok grup mücadelede adını tabelaya yazdıran oldukça süratli bir kısraktı. Bu yarışa uzun galoplarla hazırlanan ve 600 m - 23 // 35 çalışarak işi parlak görünen safkan bugün iç kulvar avantajıyla -tıpkı annesi gibi- beyaz bayrak ayna yarışı deneyebilir. 

6. KOŞU

KARTAL EFE: Kum pistte başarılı yarışlara imza atan seri safkan Gönül Kırmaz ile anneden kardeş olan Kartal Efe hazırlıklarını Bursa'da tamamlayarak İzmir'e geldi. 1000 metreyi 1.03 içerisinde koştuğu çalışmaları oldukça iyi görünen tay rakiplerinden biraz daha hazır görünüyor. Mehmet Kaya da İzmir'e sadece iki safkan için geliyor. 

DESTİNAMİRA: Kalite safkan Dombra ile tam kardeş olan Destinamira, biraz uzun mesafeye yatkın bir orjine sahip olsa da taylık döneminde kısa mesafede başarı bekleyebiliriz. Safkanın çalışmaları da bu koşu için yeterli görünüyor. Ayrıca bir diğer anne kardeşi Demiryele de ilk startında maidene veda etmişti.

7. KOŞU

PREDESTINATION: Bu gruba çok fazla olan Predestination, daha önce Scamp, Win The West, Lexington Fire, Princess Di gibi safkanlarla mücadele ediyordu. Ardından sakatlanıp uzunca bir ara verdi ve üst üste kötü sonuçlar elde ederek 79 handikaptan 55e geriledi. Şimdi ise bu tip rakiplerle rekabet ediyor. Son 1200 metre mesafeli koşusunu tekrar izlediğimde son 300e dek mücadelenin içinde olduğunu ve jokeyinin tabela şansı kalmayınca safkanı fazla zorlamadığını gördüğüm. Bugün ise tam mesafesine çıkmış durumda ve yine kısa mesafeli bir yarıştan kaçarak buraya gelmiş. Jokeyi Barış Kurdu da Predestination'ı bir kez daha tercihleyerek performansından memnun kaldığını gösteriyor. Çalışmalarında da tatlı tutulan safkanın bugün kazanarak yeniden yükselişe geçmesini bekliyorum. Günün bankosudur. 

Bugün İzmir programı güzel bir ikramiye vereceğe benziyor. Her zamanki gibi düşüncelerimizin koşulara yansımasını temenni ediyorum.

Şansınız bol, bahtınız açık olsun.Gizli Eküri İzmir At Yarışı Tahminleri 

6.7.10.8 // 3.9
6.1.2.5 // 9.8.7
2.3.6.5.7
1.2
2.5 // 7.9.3
3 PREDESTİNATION BANKO

22.4 TL // 147 TL 

1 yorum:

  1. Predestination çok riskli ama bir o kadar da mantıklı bir tek. Dediğiniz gibi bu grupla alakası olmayan bir at ama sorunları neydi bilmesem de at epey geriye gitti. Burada böyle bir tek bulunca 6 lı epey kolaylanır. Teşekkür ederiz,bizlere de bu cesareti aşıladığınız için;)

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.