19 Aralık Gizli Eküri Bursa At Yarışı Tahminleri
GİZLİ EKÜRİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ


QUAVİY: Son startında tempo normaldi ve çok etkili olamadı ancak bugüne baktığımızda koşu içerisinde sürati seven safkanların bir arada olduğunu görüyoruz; Here İn Blue, Amphitrite. Bir de kendisinden süratli rakipler olduğunda öne yakın gitmeyi seven Yaylalı var. Professor, Hill Head, Rasim Kaptan gibi safkanlar da ön grubu yakın takip edecek isimler. Bu gidişatta, iyi bir form yakalayan Quaviy ise düzlüğe kadar etliye sütlüye karışmadan gelerek bilinen sprinti ile rakiplerini avlayacaktır. Güne riskle başlayıp banko olarak öneriyorum.

PAMUKHANIM: İlk iki koşusunda beklentiyi karşılayamayan, hatta ilk yarışının ardından  iki ay ara vermek zorunda kalan Pamukhanım, son yarışında iyi bir performans sergileyerek ikincilik elde etmişti. Bu yarış öncesi Bursa'da yaptığı 1000 m - 28 // 1.11 rahat galobu da iyi durumunu muhafaza ettiğini gösteriyor. Ayrıca ilgilileri safkanı bu hafta Şartlı 5 bir mücadeleye kayıt ettirmişler. Muhtemelen burayı kazansa da kazanmasa da o koşuda yer alacak. Bu yüzden kısrağın rakiplerinden biraz daha hazır olduğunu düşünüyorum.

DREAM GREEN: Son ikinciliğinde sonlarda iyi bindiren ancak iç kulvarda olmanın verdiği dezavantajı yaşayan safkan o gün, bugünkü rakiplerine nazaran daha iyi safkanlarla mücadele etmişti. Bugün ise eğer Gran Blanco ilk koşusundaki gibi öne çıkmayı tercih ederse, önde yaşanacak olan Gran Blanco - Great Attack çekişmesinden, sert jokeyi Ketme ile sonlarda en iyi şekilde istifade edeceğini düşünüyorum.

KIZGINÖFKE: Kazandığı jokeyle yeniden buluşan Kızgınöfke, son startında Handikap 17 mücadelede dördüncü olurken buradaki rakiplerinden Oltacı ve Boğazlı'yı geçmeyi başarmıştı. Kum pistte mesafe ayırt etmeksizin iyi işlere imza atan safkan kısa mesafede koşulacak olan Handikap 15 yarışı es geçip burayı tercihledi. Bugün kilo avantajını da kullanarak kantarmasını sevdiği jokeyi ile bir kez daha foto finiş çizgisini önde geçebilir.


AKŞEKER: Grubun en tecrübeli isimlerinden biri olan Akşeker'in iştirak ettiği son koşusunda tam 1000 direği geçilirken jokeyinin ayağı zağma demirinden çıkmıştı. Onca mesafeyi bu şekilde koşan safkan yarışı üçüncü bitirirken 1200 metreyi 1.26.07 ile koştu. Normal bir yarış yapabilse belki de 1.24 içerisinde bitirecekti. Burada daha önce üzerinde çok durduğum Mirnur, iyi orjiniyle Mankencan ve beğendiğim taylardan biri olan Seyir de koşuyor. Ancak takibimde olan bu dört isim arasından Akşeker için, bu tarz bir grupta koştuğu ilk yarışı kazanır, demiştim. Zira tam da öyle bir grup denk getirdi. Yine de ben alternatif tek olarak önerecek ve takip atlarımdan vazgeçmeyeceğim. 

ROWDY: Son dönem yarışlarında iyi gruplarda elde ettiği neticelerle toparlandığını belli eden Rowdy, bu pist ve mesafede grubun en iyi derecesine sahip. Ayrıca daha evvel çok daha güçlü rakipler arasında çok iyi işlere imza atmıştı. Düzenli idmanlarla bu koşuya hazırlanan ve 17 Aralık'ta yapılan aynı mesafeli Şartlı 5 yarışı es geçen kısrağın, hemcinsleri arasında yarışın önde gelen ismi olduğuna inanıyorum.


Değerli dostlar, sizlere yaklaşık olarak 2 yıldır ücretsiz olarak hizmet veren siteniz Sihirli Kantarma'yı desteklemek için reklam engelleyici uygulamalar kullanmadığınız için teşekkür ediyorum. 

Şansınız bol, bahtınız açık olsun.Gizli Eküri Bursa At Yarışı Tahminleri

6 QUAVIY BANKO
6.5.10.2.1
1.3.2
7.2.1.4
1 AKŞEKER // 4.6.2
4.2.12.3.6.7.13.5

33.6 TL // 134.4 TL 

1 yorum:

 1. 1. Ayağı son derece karışık buluyorum . Hepsi yazıp beklemek benim için en iyisi
  2. Ayakta Pamukhanım ın geçiLmeyeceğini düşünüyorum . Banko diyorum.
  3. Ayakta Yıldırımhan virajı 3-4 , Dream Green sonlarda girer.Great Attack ı geçen kazanır diyorum.
  4. Ayakta Turgut Usta - Kızgın Öfke - Zeytinbağı yeterli olur düşüncesindeyim.
  5. Ayakta starttan geç ya da tereddütlü çıkmazsa SEYİR zor geçilir.
  6. Ayakta sıralamam Three Cat - Rowdy - Gece Mavisi şeklindedir.

  H
  6
  4-1-2
  5-7-3
  6
  7-4-12

  Herkese bol şanslar

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.