18 Aralık Gizli Eküri Adana At Yarışı Tahminleri
GİZLİ EKÜRİ ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ


KEYSE TUGEN: Şimdiye dek sergilediği performanslardan anladığım kadarıyla safkan yarışın başları hızlı, sonları düşük tempoda gitsin istiyor. Bugün de tam böyle bir mücadele olacağa benziyor. Önde Ertenhan ve Chance Of Meloş ikilisi  kazandıkları yarışlardaki gibi bir tutum sergilerlerse, gidişat tam da istediği gibi olacak. Özellikle Erhan Yavuz idaresindeki beşinciliğinde burada start alan ve favori konumundaki Colombier kadar iyi koşmuştu. Gazi Şampiyonu hep beraber ile anneden kardeş olan Keyse Tugen bugün ilk kez Ahmet Çelik idaresinde piste çıkacak ve süprize müsait mücadelede benim favorim olacak.


TALİA HANIM: Şimdiye dek start aldığı rakipler bu grubun çok üstünde olan; Ocius, Eren Efendi gibi safkanlarla başa baş dişe diş mücadele eden kısrak bugün her ne kadar 63 kg sıkletle mücadele etse de grubun uygunluğu ile koşunun en şanslı ismidir. Kısa mesafede fazlalıklarını rakiplerine vereceğini düşünüyorum. Kantarmasını çok iyi tanıyan binicisi ile müsait rakipler arasında günün bankosudur.FOREVER İN LOVE: Kısa süren kariyerinde grup mücadelelerde adından sıkça söz ettiren Civanım ile anneden kardeş olan safkanın annesi Sipse de kendi klasında başarılı bir kısraktı. Yarışa iştirak edecek taylar arasında galopları en sağlıklı görünen isim de şüphesiz Forever İn Love. Bir adet 1000 metre ve bir adet de 1200 metre çalışması olan safkanın 1000 metreyi 1.03 içerisinde koştuğu galobu oldukça tatminkar. Adana'nın başarılı jokeylerinden Mücahit Bayır idaresinde iştirak edeceği ilk koşusunda favorim.


DİLİRAN: Diliran, yarış atçılığının ne denli şans işi olduğunu gösteren nadir safkanlardan biri. Tam kardeşi Abidem, doğu illerinde şans ararken o bir yıl ara sonrası katıldığı Grup 1 mücadeleyi zorlanmadan kazanabiliyor. Şimdiye dek altı kez piste çıkan ve kum pistte katıldığı tüm koşuları kazanırken 942 bin TL ikramiye kazanan safkan yetiştiricilik primi dahil olmak üzere ilgililerine 1.177 bin TL kazandırdı. Kalitesi herkesçe bilinen safkanın dişine göre rakipler arasında kazanması normal sonuç olacaktır ancak ben bugün Diliran'ın banko olduğu normal bütçeli bir şablon ve Diliran'ı yıktığım geniş bütçeli bir kurgu hazırlayacağım. Nitekim bu program Diliran yıkılmadan çok fazla para vermez.


BREDELAL: Bugün ikincilikler serisine bir son vermek için piste çıkacak olan Bredelal, buna denk ve üst gruplarda iyi yerlerde bitiren bir isim ancak yarış kazanmakta zorluk çekiyor. Bugün ilgilileri jokey değişikliğine giderek Gökhan Kocakaya'yı tercih etmiş. Son ikinciliğinde Starbir arkası bitiren ve o gün Yırtlaz, Hüma Sultan, Arayekyi ve Yakutiye gibi isimleri gerisinde bırakan safkanın bugün birincilik özlemini bitirmek için uygun şartları bir araya getirdiğini düşünüyorum.


GÖRGÜNCAN: Geçtiğimiz yıl bu dönemlerde bugünkü jokeyi Ahmet Çelik idaresinde biri kısa vadeli 6 olmak üzere üç yarış kazanan safkan kum pistte mesafe ayırt etmeyen bir isim. Ayrıca şimdiye dek Ahmet Çelik üzerindeyken piste çıktığı 17 koşunun 6 kez kazandı ve toplamda 12 defa tabela içerisinde yer aldı. Son dönem formsuz bir çizgisi olsa da 8 ay sonra yeniden buluştuğu pilotu ile uygun grupta birinciliğin en güçlü adayıdır.

Değerli dostlar, lütfen sitemizden ayrılmadan önce emeğe saygı çerçevesinde destekte bulunmayı ihmal etmeyin. Herkese teşekkür ediyor ve bol şans diliyorum. Gizli Eküri Adana At Yarışı Tahminleri 

4.6.3 // 5.2.1.7.8
1 TALİA HANIM BANKO
4.8.2.1.3
6 DİLİRAN // 1.7
5.6.3.4
1.5.2.4

16.8 TL // 134.4 TLHiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.