17 Aralık Gizli Eküri Bursa At Yarışı Tahminleri


GİZLİ EKÜRİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

BRAVE AİR: Ildır Beyi, Sound Of Storm ve Ocean Lower ile anneden kardeş olan safkan bu ay içerisinde Bursa'da 1000 m - 25 // 50 // 1.03 rahat ve 800 m 25 // 50 rahat galopları ile iyi bir form yakaladığını gösteriyor. Grubun da en istikrarlı ismi olan Brave Air derece bakımından da rakiplerinden iyi. Bugün, yılın en iyi yükselişini gerçekleştiren binicisi olan Tolga Yıldız ile foto finiş çizgisini rakiplerinden önde geçerek maidene veda edeceğini düşünüyor ve günün de bankosu olarak öneriyorum. 

İNDİAN MOST: Orjin bakımından etkileyici bir isim olan İndian Most'un babası Most İmproved, ülkemiz pistlerine Bayezid gibi bir ismi kazandırdı. Bildiğiniz üzere Bayezid maidenden kısa vadeli bir yarışta çıktı ve Grup 1 Çaldıran Koşusu'nu üçüncü olarak  tamamladı. Annesi İndian Filly, İtalya'da listed ve grup mücadelelerde boy gösteren bir kısrak. Uzayan mesafelerde çok daha etkili olacağını düşündüğüm İndian Most, yedi ay ara sonrası start aldığı koşudaki son altıncılığında bu koşu için olumlu sinyaller verdi. Bu grubu geçebilecek güç ve potansiyelde olduğuna inandığım safkanı günün alternatif teki olarak öneriyorum.Sitemizi destekleyen tüm yarış sever dostlarıma teşekkür ediyorum. Şansınız bol, bahtınız açık olsun.


Gizli Eküri Bursa At Yarışı Tahminleri 

9.8.1.4.6.7
5.4.2.6
1 BRAVE AİR BANKO
6 INDIAN MOST // 5.1
3.1.5.4
9.5.2.4.1.12.6

40.32 TL // 120.96 TL 

1 yorum:

  1. Kardeşim gizli ekürü tebrikler gerçekten çok iyi takip ediyorsun zaten maidene yapıncak birşey yok ben hic bir maidene guvenmem ve nakitin ayanda önerdin 6 numara çok iyi koştu ve yetisemedim normal ikiliyi kaçırdık neyse kardeşim ben seni takip ediyorum her zaman bence basarilisin orjin takip edip o denli oyun kurmak mesafe vesaire uzun is emeklerin için teşekkür bol sans.

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.